Jaargang nr. 12 1998 omvang van een fikse crisis bereikt. De fa. Nuyens weet dat daar geen kruid tegen is gewassen, maar voor alle kruiden die nog moeten groeien staat men klaar. De volgende eeuw en alle ontwikkelingen die nog gaan komen kunnen onbevreesd tegemoet gezien worden. Bij haar 100-jarig bestaan staat de firma er goed voor. Er is sinds 6 jaar een vestiging in Bovenkarspel, zodat men de landbouwers in die contreien beter kan bereiken. In totaal staan 18 personeelsleden klaar met een uitgebreide, specialistische kennis. Daarbij zijn 2 chauffeurs die in heel Noord holland de bestellingen afleveren en 4 vertegenwoordigers die ieder in een bepaalde tak van de landbouw zijn gespecialiseerd om te kunnen adviseren. In de winkel zijn ca. 4000 artikelen te verkrijgen, van bollen en zaad via bestrijdingsmiddelen tot werkkleding en beregeningsinstallaties. En er is een uitgebreid rayon klanten dat het produktenpakket zeer op prijs weet te stellen. Afgelopen maart heeft de firma een groot en zeer geslaagd feest aangericht om het jubileum luister bij te zetten. De opbrengst aan financiële felicitaties heeft Max bestemd voor het bloembollenmuseum. Oud-Limmen wil bij deze gelegenheid haar dankbaarheid voor dit gebaar uitspreken. Want ook zij draagt dat museum een warm hart toe. Zo komt de herinrichting van ons Limmer erfgoed weer een stapje dichterbij. Met dank voor de welwillende medewerking van Corrie, Henk en Max, Kees Droog JAN KAANDORP VERTELT. Mensen die bijna een hele eeuw kunnen overzien zijn er maar heel weinig. Op de eerste plaats moet je daarvoor aan het begin van de eeuw geboren zijn, maar 32

Jaarboek Stichting Oud Limmen | 1998 | | pagina 33