Jaargang nr. 10 1996 Er werden sporen van bewoning gevonden vanaf de vroege tot de late middeleeuwen. De vondsten waren dermate veelbelovend dat de Universiteit van Amsterdam geïnteresseerd was in verder onderzoek. In afwachting daarvan zijn de gleuven weer dichtgegooid. Verder is er veel verkennend onderzoek verricht. Museum: De stichting "Museum voor de Bloembollenteelt" is in Mei gefuseerd met de stichting "Oud Limmen", zodat we nu met gebundelde krachten kunnen werken aan de totstandkoming van een museum. Er worden ijverig plannen gesmeed en deze zijn nu in een vergevorderd stadium. De Jaarmarkt: Zoals gebruikelijk was ook dit jaar "Oud Limmen" weer present. Het was weer een gezellige drukte rond de kraam. Kees Beentjes had weer een aantal details van Limmer huizen bij elkaar gefotografeerd. Van de velen die bleken hun dorp goed te kennen werden de volgende winnaars uitgeloot: Rinus Admiraal, Siem Admiraal en Marjan van Stralen. Historische markt: Ook buiten de dorpsgrenzen laten wij van ons bestaan blijken. Op de historische markt in de kerk van Beverwijk hebben wij belangstellenden getoond waar "Oud-Limmen" zich zoal mee bezig houdt. Mark van Raaj had voor die gelegenheid een aantal mooie archeologische vondsten beschikbaar gesteld. Sponsoring: Ook dit jaar mochten wij weer een geldbedrag ontvangen van Steenhouwerij Haker, die in het verleden de grenspaal zo prachtig heeft gerestaureerd. Tenslotte: Hebben wij de verhalen gebundeld die in "Rond in de Limmer Toren" zijn verschenen in de loop der jaren. Dit boekje van 72 pagina's is niet gedrukt, maar gekopieerd. Het kost slechts f 10,- en is te bestellen bij P.A. van der Steen, K. Droog of een van de overige leden van "Oud Limmen". 73

Jaarboek Stichting Oud Limmen | 1996 | | pagina 74