Jaargang nr 8 1994 JAAROVERZICHT 1993 Donateuravonden Zoals gebruikelijk werden in januari, in samenwerking met de Culturele Raad, onze donateuravonden gehouden. De Stichting "Oud Limmen" had de heer Mark van Raay bereid gevonden de aanwezigen iets te vertellen over zijn opgravingswerk in Limmen en over belangrijke vondsten daarbij. Na een kort over zicht van de geologische geschiedenis ontrolde zich voor de toehoorders een 2000- jarige bewoningsgeschiedenis van Limmen. Onderkomen In maart heeft de stichting een lans gebroken bij het college van B&W voor een onderkomen. Wij hoopten een bescheiden opstalletje te kunnen betrekken bij de N-H kerk en de Hortus Bulborum. Historisch kan je je geen betere plek voorstellen, maar helaas heeft dat niet zo mogen zijn. Maar we blijven vol goede moed! Bloemendagen Tijdens de opening van de bloemendagen werd een boekje gepresenteerd dat wij geschreven hebben in opdracht van het Mozaïekenkomitee. In 1992 bestond dit gezelschap alweer 40 jaar; alle reden om hun geschiedenis in boekvorm vast te leggen. Dat kan, want Oud Limmen werpt zich graag op zo'n taak. Toch verdraaid leuk, zo'n blik terug! Lezing In juni heeft onze medewerker, dhr. van der Steen, een lezing gehouden voor leden van de Limmer bedrijvengroep over de geschiedenis van Limmen. Dat is weer eens iets anders! De Jaarmarkt Ook dit jaar waren wij er natuurlijk weer bij. Zo was het ook dit jaar weer gezellig en onderhoudend. Voor de prijsvraag was grote belangstelling. Het onmiskenbare gezicht van Piet Groot stond garant voor vele goede antwoorden. Gelukkige winnaar werd de heer 3

Jaarboek Stichting Oud Limmen | 1994 | | pagina 4