>1 34 jaar 17 Gemeentelijk beleidsadviseur René Marcelis is overleden. 23 Het Huis van Hilde ontvangt de 100.000ste bezoeker. Juli 8 Martin Vaalburg, van de drogisterij in de Pernéstraat, is overleden. 25 De gemeente heeft een fonds gevormd waaruit kinderen uit gezinnen met een laag inkomen kunnen worden onder steund bij deelname aan sport- of culturele activiteiten. 13 Het festival ‘Bakkum vertelt’, met een grote variatie aan theater en muziek, vindt plaats in en rond het open luchttheater De Pan op het kampeerterrein Bakkum. 18 Opening Bosch. 30 Het festival ‘Uit je Bak’ van jongerencentrum De Bak kerij trok enorme belangstelling, dankzij het mooie weer en het brede aanbod. Augustus 2 Het Nieuwsblad voor Castricum heeft als nieuwe eige naar BDUmedia. 9 Volgens een onderzoek van weekblad Elsevier staat Castricum op de 25e plaats van de prettigste woonge- meenten in ons land. van de sociale bakkerij Bak’m op Duin en 20 Een dorpspanel heeft een maatschappelijke agenda ontwikkeld, bedoeld als inbreng voor de partijpro gramma’s van politieke partijen. Een opvallende aan beveling is het terugwinnen van het vertrouwen van de inwoners in het gemeentebestuur. 15 In de gemeenteraad worden de resultaten besproken van een extern onderzoek naar de bestuurscultuur. De aanbevelingen om tot verbeteringen te komen, zullen worden uitgewerkt. 23 Frank Brakenhoff en Laurens Lange hebben het eer ste Castricumse speciaal bier, met de naam Blozend Blondje, op de markt gebracht 14 Er is een nieuwe website geopend waarop de gereali seerde en toekomstige projecten op het landgoed Duin en Bosch te vinden zijn: www.wonenopduinenbosch.nl. 27 Een paard van circus Renz overlijdt na het eten van taxus. Ook ontsnapten in de nacht kamelen die aan de wandel gingen van de Brink naar de Kleibroek. 26 Start van een discussie over de ontwikkelingsmoge lijkheden in het gebied Zanderij Noord. 17 De lokale veteranen wordt een feestelijke ontvangst bereid in het gemeentehuis. Historische legervoertui gen trekken door het dorp. 15 Afscheid van dierenarts Harry Wolters die na de praktijk verlaat. V 111 Dierenarts Harry Wolters met links zijn vrouw Aya en rechts opvolgster Marjolein. Lieuwes-Schellekens. De sociale bakkerij Bak’m op het landgoed Duin en Bosch met voor eigenaresse Dominique Omes en achter enige medewerkers. De foto is net voor de opening op 18 juli 2017genomen. Laurens Lange (links) Castricumse biertje. en Frank Brakenhoff, de brouwers van het eerste rr j K-M

Jaarboek Oud Castricum | 2018 | | pagina 111