Een tweede toernooi op het jubileum feest in 1983 is het Castricums Vol leybaltoernooi: een evenement voor diverse sportverenigingen, politie, muziekvereniging Emergo, buurtvereni gingen etc. In totaal nemen er 19 orga nisaties aan deel. Dit evenement blijkt een groot succes. Het jaar daarop wordt het toernooi opnieuw georganiseerd en doen er 28 teams mee. Na de openings speech van voorzitter Ton Kenter slaat wethouder Wokke de eerste bal. Het is een groot spektakel. Op de publieke tribune wordt er veelvuldig aangemoe digd en het spelpeil groeit per gespeelde serie. Zelfs spandoeken zijn aanwezig. In de finale strijden AVC en TC Bak- kum tegen elkaar voor het winnen van de wisselbokaal. Als Bakkum aan sco ren toekomt, is de tijd om. AVC wint met 17-1. In 1983 heeft Dynamo 140 leden, allemaal senioren. Naast een recreatieve afdeling nemen in totaal vier heren- en vijf damesteams deel aan de competitie. Ook bij Dynamo gaat het in de jaren '90, net als bij The Smash, niet zo goed als in eerdere jaren. Het ledenaantal loopt terug en het wordt steeds moei lijker om vrijwilligers en bestuursleden te vinden. Een fusie met The Smash lijkt dus ook voor Dynamo onvermijdelijk. Er worden nog wel wat teams kampioen, zoals het eerste damesteam in 1993 en het tweede herenteam in 1994. Het 25-jarig jubileum wordt in 1983 gevierd met een drietal vol leybaltoernooien in de wedstrijd en recreatieve sfeer. Een van de toernooien is het MIX-toernooi. Dit toernooi werd eerder al aan het eind van ieder seizoen gespeeld. Klaas Wokke: "Alle teams wer den gemixt. Jong en oud, man of vrouw, alles werd door elkaar gegooid. Het winnende team won de houten stoof. Die maakte ik indertijd zelf, want ik was timmer man-meubelmaker. Dat de familie Wokke veel leden levert, blijkt wel in dit jubileum jaar. In het jubileumblad voor het zilveren jubileum wordt gesteld dat het nog een hele klus is om alle teams in te delen: Dat zal nooit naar ieders wens gaan, kijk maar: er zijn zo veel Wokke 's (oud en nieuw), zodat alleen al daar van teams te maken zijnHet is een druk toernooi geworden met maar liefst 120 aanmeldingen van zowel leden als oud-leden. Zilveren jubileum Het vierde damesteam dat in 1983 kampioen werd. V.l.n.r. staand: Coach Leo van der Linden, Gerda Weener, Joke Zuur, Josefien Snijders, Gatha Briefjes en trainer Frank Bruggeling; gehurkt: Carla Janzen, Rina Jonker, Lieneke Cools en Marianne Jansen. Het eerste damesteam van Dynamo dat in 1993 kampioen werd in de eerste klasse. V.l.n.r. staand: Margreet Cools, Lia de Ruyter, Maureen Rozemeijer en trainer/coach Bert van Leijden; gehurkt: Joke van der Horst, Annie Wokke en Alie Beentjes; zittend: Marja Boeters, Iris Stuifbergen en Janneke Kunst. 39

Jaarboek Oud Castricum | 2016 | | pagina 39