10 Opening van de Dag van de Duurzaamheid door wet houder Ans Pelzer. De manifestatie wordt georgani seerd door de Tuin van Kapitein Rommel, Transition Town, CALorie en de gemeente. 29 Het kritisch Platform 'Ons Strand' is opgeheven. 29 Hoeve Nooitgedacht aan de Kramersweg is gesloopt in verband met de inrichting van het stationsgebied. 30 Oprichter en erelid van de Zeevisvereniging De Sala mander, Ber Veldt, heeft zijn vissersboot met het bij zondere registratienummer 'CAS 1' aan het Strand- vondstenmuseum overgedragen. 31 Reünie en feest vanwege het zestigjarig bestaan van het Jac. P. Thijsse College. November 2 Jongerencentrum Discovery voor kinderen, tieners en jongvolwassenen viert het 10-jarig jubileum. Uitge nodigd daarvoor zijn alle vrijwilligers uit de afgelo pen jaren en de instanties waarmee contacten worden onderhouden. 3 Op het Ondernemerscongres Castricum is de onder nemersprijs 2014 toegekend aan Drost Technical Management. De publieksprijs komt in handen van De Oude Keuken en de aanmoedigingsprijs wordt in de wacht gesleept door CALorie. 10 Het Medisch Diagnostisch Centrum, dat twee jaar gevestigd was op het terrein van Dijk en Duin, is ver huisd naar zorgcentrum De Boogaert. 20 Aan Hein Poel is de gemeentelijke erepenning toege kend vanwege zijn inzet voor de Castricumse gemeen schap. Hij is actief voor het Sociaal Carnaval, de Tuin van Kapitein Rommel, Vitesse '22, enz. Bovendien wordt hij in het zonnetje gezet in de Surpriseshow van Henny Huisman. 26 Parochie De Goede Herder Castricum-Bakkum heeft de kerk Maria ten Hemelopneming met de pastorie en de ontmoetingsruimte de Eenhoorn verkocht. Naar verwachting zal de laatste viering plaatsvinden op 15 augustus 2015, de gedenkdag van Maria ten Hemelop neming. December 11 Afsluitende bijeenkomst van de cursus over de land schapshistorie van het Oer-IJ, verzorgd door het Insti tuut voor Natuureducatie en Duurzaamheid (IVN). De deelnemers mogen zich nu ambassadeurs van het Oer- IJ noemen. 19 De boswachters van het PWN steken honderden kaars jes aan voor de jaarlijkse lichttocht door het duinge bied. Jeanne Groentjes-Vleugel Niek Kaan Het Ondernemerscongres Castricum: de ondernemersprijs 2014 is toegekend aan Drost Technical Management. Staande (zichtbaar) v.l.n.r.: Manuel den Hollander (CALorie), Anne-Kay Dekker en Brigitte van Campen (De Oude Keuken), Jan Zijlstra, Josta Zijlstra en Jolande Spaarkogel (Hof van Kijk-Uit), winnaar Frank Drost (Drost Technical Management) en Pauline van Vliet (Caleidoscoop); gehurkt: Peter Klaver (Hof van Kijk-Uit). 128

Jaarboek Oud Castricum | 2015 | | pagina 128