van die speciale plek in het landschap tijdens een oorlog. Vanaf november tot en met januari 2015 kwamen de onderwerpen wederom uit het jaarboek: de bibliotheken van Castricum, de groenteboeren, de politie en De Boo- gaert. De expositie 'Kranten en drukkers' uit 2013 was ook het afgelopen jaar enkele weken in de bibliotheek te bezich tigen. Bestuur, leden en donateurs Op 31 december 2014 was het bestuur als volgt samenge steld: - Peter van Eerden, voorzitter; - Albert Lourens, secretaris; - Gerard Veldt, penningmeester; - Hans Boot, lid; - Cor Smit, lid. Aan de werkavonden in De Duynkant en andere activitei ten werd door circa 35 werkende leden deelgenomen. Op 31 december beschikte de stichting over een kleine 1200 donateurs. Ook in 2014 hebben de werkgroepleden zich ingezet voor het in herinnering houden van de historie van Castricum en Bakkum. Aan onze leden en donateurs komt veel dank toe voor hun bijdrage aan de Stichting Werkgroep Oud-Castricum in het afgelopen jaar. Hans Boot tocht in en rond Castricum. De tocht voerde langs belang rijke strategische punten tijdens de Slag bij Castricum en de beide wereldoorlogen. Op ieder punt stonden personen in aangepaste kleding die iets vertelden over de functie Brouwer. TOCKXL-D HffillJII INDtUNC 14 Plattegrond van het uitbreidingsplan voor De Duynkant. De aanbouw is met gele kleur aangegeven. Drie werkgroepleden in actie tijdens 'De Slag Herdacht' op 5 oktober 2014. Staand: Rino Zonneveld (links) en Rick de Vries. Zittend: Erica 122

Jaarboek Oud Castricum | 2015 | | pagina 122