Schenkingen aan de Werkgroep Oud-Castricum 2013 - 2014 Allerlei voorwerpen en fotomateriaal zijn ook dit jaar weer aan de werkgroep geschonken. Het materiaal wordt in de collectie opgenomen en zal waar mogelijk door de werkgroep worden gebruikt bij tentoon stellingen, voor publicaties of educatieve doeleinden. De schenkingen worden jaarlijks in het jaarboek vermeld. Schenkingen van juli 2013 tot en met juni 2014 (de schenkers zijn vermeld in chronologische volgorde en allen woonachtig in Castricum, tenzij anders vermeld): J. Brasser f W.H. de Vries Sj. Kaandorp J. Veldt, Limmen S. de Vries, Oosterwolde J. Schoen, Heemskerk J. Breggeman mevr. M. Jacobi, Amsterdam H. Baauw mevr. C. Kleij-van Loon mevr. S. Sedee-van der Sluis, Baarn J. Koning, Egmond aan Zee A. van Eijk mevr. G. Zonneveld-Kuijs R.R. IJsendijk mevr. W. de Waal W. Brakenhoff mevr. N. Ruiter Fam. Hollenberg P. Blom J. Dijkman M. van de Port, Zoetermeer J. Borst C. de Haan, Harderwijk C.P.J. Brandjes mevr. J. Liefting mevr. T. Schekkerman B. Zandbergen G. Borst Fam. L. Zonneveld J. Harsveld, Heemskerk mevr. C. Bijlenga Van toen tot nu 1984-1989 (Rotary), 25 jaarboeken, luchtfoto's, 1e editie krant 'Het Klaverland', documenten Johannes Stichting vaasje van kerfsnee aardewerk jubileumnummer 25 jaar Vitesse boek: 'Kroniek van Veldt Verhalen' ringband: '80 jaar Koningsbosch Bakkum', 3 ansichtkaarten ingelijste panoramafoto vanaf Papenberg, ets woonvorm IJmond documenten Vereniging Kennemer IJsbaan wandelstok dr. Jacobi, 25 foto's panoramafoto Dokter de Jonghweg t/m Geesterduin herdenkingskranten WO2, sigarenkistje R. Vader boek De Veldslag bij Castricum in 1799 (M. Kramer) bordspel 'Dorpsduel' tekening Albertshoeve 14 foto's van gemobiliseerde militairen (1914-1918) voedselbonnen, stamkaarten, persoonsbewijzen boek 'Buiten Gewoon Bijzonder 100 jaar Camping Bakkum' verkeersbord terrein jonkheer Gevers Gids voor Castricum 1933 serviesgoed met afbeeldingen van Oud-Castricum 14 oude spoorkaartjes NS, 81 ansichtkaarten, docum. boerderijen filmfragment rietdekken fam. Breetveld jubileumboek 12% jaar dokter De Jongh kalenders 1989-2008 tekeningen Nico Lute 23 jaarboekjes boek De Veldslag bij Castricum in 1799 (M. Kramer) vaas met blauw decor, knijpbrilletje vele jaargangen Reflex, personeelsblad van Duin en Bosch verenigingsbladen duikvereniging 'De Lamantijn' foto's Cuneraschool, kerk Bakkum verzameling foto's 10 boeken over Castricum en Bakkum diverse geschiedenisboeken. Ook werden door vele personen foto's geschonken of uitgeleend over onder andere de onderwerpen van de maandelijkse tentoonstellingen in De Duynkant en voor onderwerpen in het jaarboek. Daarnaast werden verscheidene bidprentjes geschonken, onder anderen door H. Veldt, G. Duinmeijer-Braken- hoff, fam. Borst, Cl. Veldt-Wokke, J.J. Hollenberg-Kramer, M. de Vries-Lute, mevr. Toepoel, mevr. Stuifber gen-Poel. 117

Jaarboek Oud Castricum | 2014 | | pagina 117