De leden van Onder Ons in 1984. V.l.n.r. staand: Henk Woudenberg, Nico Tessel, Ber Zonneveld, Piet Liefting, Willem Baltus, Cor Brinkhuijsen, Jan Visser, Dick Pruis, Willem Schermer, Ber Veldt, Kees Lute, Nico de Jong, Frans Peperkamp, Cees Liefting, Jan Feeke, Hans Smit, Jan Hemmer en Sjefvan Opstal; zittend: Arie Liefting, Jan Veldt, Piet de Graaf, Marieke Schigt-Van Duin en Joop Tuynman. Burgemeester Gmelich Meijling verrichtte de openingsstoot in het bil jartcentrum aan de Jac. Rensdorpstraat. 78 Ber, Gonnie en Jan Veldt tijdens de afscheidsreceptie op 2 juli 2011. gemeente toestemming en werd met de verbouw van de garageboxen begonnen. Vele zaterdagen en avonden is er keihard gewerkt, want we wilden alles voor de start van het nieuwe biljartseizoen in september af hebben en dat lukte allemaal. Burgemeester Gmelich Meijling verrichtte onder grote belangstelling de afstoot op 27 april 1982. Tevens werd zijn naam aan een wisselbeker verbonden en die heeft hij vele malen uitgereikt, zelfs toen hij allang geen burgemeester van Castricum meer was. Voor Ber en Jan Veldt was het realiseren van dit biljartcen trum natuurlijk heel bijzonder, want de broers financier den het en hadden er naast hun werk zomaar een horeca- zaakje bij. Jan (1946): "Ook de biljartvereniging was met de vier biljarttafels in haar nopjes. Naast de clubavond op maandag was het zaaltje ook op zaterdagmiddag open en dat trok veel biljartliefhebbers. Zo kwamen er binnen niet

Jaarboek Oud Castricum | 2012 | | pagina 80