Het college van burgemeesters en wethouders bij het afscheid van de raad op 31 augustus 1978; v.l.n.r.: zittend: Henk Wokke, burgemeester Gmelich Meijling en Paula Scholtz-Brand; staand: Henk van der Velde, Harry Poeze en gemeentese cretaris Fons Mok. Bij het afscheid van de raadsleden uit de zittings periode 1974-1978 op 31 augustus 1978; v.l.n.r.: zittend: Henk van der Velde, Henk Wokke, burge meester Gmelich Meijling, Paula Scholtz-Brand en Dirk Kaper; staand: Fons Mooijman, Aad de Wit, Hans Janmaat, Hans Beltman, Louk Dijckhoff, Joop Leijgraaf, Jane Postelmans-Blankemeijer, Harry Poeze, Fons Mok, Jan Hilarius, Gerrit de Boer, Nora Bats-van Oort, Piet Janzen en Cees van Noort. Wethouders: De vier wethouders, gekozen tijdens de eerste raadsverga dering op 3-9-1974, zijn H.P. Wokke (ruimtelijke ordening, financiën en verkeer), H. van der Velde (openbare werken, gemeentewerken en personeelszaken), H.A. Poeze (sociale zaken) en L.W. Stam (onderwijs, culturele - en sportzaken). Door zijn benoeming tot burgemeester van Wieringen, vertrekt laatstgenoemde en wordt op 28-10-1976 opgevolgd als wethouder door mevr. P. Scholtz-Brand. Ontwikkelingen in deze raadsperiode - De Rustende Jager wordt afgebroken. - Inspraakprocedure Dorpskom, vaststelling bestemmingsplan dorpskom. - Ingebruikneming sportpark van de voetbalvereniging CSV. - Aankoop door de gemeente van boerderij en landerijen van het Albert Asjesfonds voor de oostelijke uitbreiding. - Bouw nieuwe brandweerkazerne. 22

Jaarboek Oud Castricum | 2012 | | pagina 24