Schenkingen aan de Werkgroep Oud-Castricum 2010 - 2011 Allerlei voorwerpen en fotomateriaal zijn ook dit jaar weer aan de werkgroep geschonken. Het materiaal wordt in de collectie opgenomen en zal waar mogelijk door de werkgroep worden gebruikt bij tentoonstellingen, voor publicaties of educatieve doeleinden. De schenkingen worden jaarlijks in het jaarboek vermeld. Schenkingen van juli 2011 tot en met juni 2012 (de schenkers zijn vermeld in chronologische volgorde en allen woonachtig in Castricum, tenzij anders vermeld): J. Bakker P. de Graaf J. Bekkering M.W. Schoonderwoerd A. Theissling W.J. Veraart H. Kuperus J.J.M. Knebel H. Blomsma mevr. J. Groentjes-Vleugel W. Visser G. Fopma W. Brakenhoff H. Hommes mevr. C. Beentjes, Limmen mevr. Kramer-Hollenberg G. Castricum, Heemskerk mevr. C. Tromp K. Zonjee H. Vermanen J. Feijen mevr. G. Nolting-Has mevr. C.C. Stam-Zwart J.W. van Waveren-Hogervorst mevr. B. Dijkman T. Heijjer H. Schipper W.F.J. Seignette (radio 105) Gemeente Castricum W. Driessen Stichting Welzijn mevr. A. Heijjer B. Kuijs J. Breetveld A.N. Brakenhoff W. Degeling, Uitgeest J. Houtenbos C. IJpelaan Th.G. van Straaten mevr. M. Lute-Stet N.L.M. de Wit Gemeente Castricum B.J.M. Lute H. Scholting kaart gemeente, wederopbouwplan dec. 1946 foto's, dia's en documenten betreffende Castricum kaart van de Heerlijkheid gedigitaliseerde foto's Castricum zaaimachine van ca. 75 jaar oud luchtfoto Duin en Bosch, kopie kaart van Johannes Dou krantenknipsels, foto voedseldropping 2 boekwerkjes kaart tijdschaal foto's 7 boeken m.b.t. de geschiedenis van Castricum of de regio 3 luchtfoto's dvd familie Brakenhoff 2 stropdassen gemeente Castricum van voor de fusie busje met diverse munten foto's fotobestand van de basiskaart Noord-Holland, 1993 22 jaarboeken, 2 delen Heideman jubileumnummer 25 jaar Vitesse '22 2 typen 10 spaaks wielnaven, 15 boeken, ordner met kranten knipsels, gereedschappen dia's Ouderenzorg in Castricum 1980 - 1990 ingelijste prent van 't dorp Castricum en overblijfsels van 't Huis Kronenburg, 1740 boekje 'Beelden in de gemeente Castricum' 3 ansichtkaarten 2 ingelijste gravures van Rademaker tenue tafeltennisvereniging Castricum, zinken vuilnisemmer kranten, foto's, attributen carnavalsvereniging cd's met opnamen van de verhalengroep jaaroverzicht 2011 op dvd dia's Henricus Mavo, krant afscheidsreünie in 1991, aquarel foto's van bejaardenuitje en activiteiten Welzijn scherven greppel bij Kronenburg en aan de Heemstederweg tekening verbouwing veestal tot woning 5 jaarboeken teksten oud schrift advertenties over Castricum in de Uitgeester oorlogszakboekje, toespraak Wilhelmina, gedicht, stempel 'Brood-Banket Bakkerij' uit ca. 1939 5 jaarboeken Westfriesland Oud en Nieuw kaartboek Uitwaterende Sluizen, bidprentjes en foto 2 jaarboeken, boek 'Schippers van het Stet' 8 luchtfoto's, 11 foto's, 5 prenten, geschilderd bord met namen van ambachtsheren, gebrandschilderd raampje verschillende insignes boek 'Soldaat Overzee' en tegel Indië. Ook werden door vele personen foto's geschonken of uitgeleend over onder andere de onderwerpen van de maande lijkse tentoonstellingen in De Duynkant. 120

Jaarboek Oud Castricum | 2012 | | pagina 122