Schenkingen aan de Werkgroep Oud-Castricum 2007 - 2008 Ook dit jaar heeft de oproep om voorwerpen en fotomateriaal met mogelijk historische waarde aan de werkgroep af te staan, weer bij vele personen een goed gehoor gevonden. De werkgroep neemt de geschonken zaken op in de collectie en zal waar mogelijk gebruik maken van de schenkingen bij tentoonstellingen, voor publicaties of educa tieve doeleinden. De schenkingen worden jaarlijks in het jaarboek vermeld. Schenkingen juli 2007 tot en met juni 2008 (de schenkers zijn allen woonachtig in Castricum, tenzij anders vermeld): J.N.M. Steeman, IJmuiden W. Kley IJ. van Amsterdam, Heemskerk J.P. Nijman mevr. F. Beyerbach Th. de Weerd J.A. van Wagtendonk P. Koelewijn J. Kol W.J. de Koning mevr. P.G. de Wolf, Egmond-Binnen mevr. M.C. Feijen-Schrickx A.W. de Rooy, Limmen Th. Kramer G.C. Beentjes F.J.G. Rullens C.G.M. Drost, Egmond-Binnen mevr. A. de Graaf-Zuurbier A. Klaasse-Bos HJ.C. de Graaf B .W. Wagenaar, Limmen A.W. Brakenhoff mevr. T. Kuijs mevr. R. Baars-Moll mevr. L. Zonneveld-Lute N.P. Bönnekamp N.A. de Graaf Drukkerij Tipos A.C.M. Balink boek Steeman's vrachtdienst 5 programma's boekje 10-jarig bestaan Castricums Oratorium Vereniging artikel: 'Mijn herinneringen aan Castricum' archeologische vondsten (potscherven, lepeltjes, penningen) serviesgoed met afbeelding van administratiegebouw Duin en Bosch boek 'De jongens van tent 868' (camping Bakkum) 9 ansichtkaarten boek 'Egmond's heden en verleden' door Dom. A. Beekman 6 prenten over Bakkum en Castricum doos met dia's over Castricum 14 ansichtkaarten kaart van Castricum (uitgave VVV), wandelkaart Noord-Hollands Duinreservaat diverse gereedschappen 10 schriften met artikelen van M. Kramer; huishoudboek boer derij Cornelisse op Dorregeest, boek Gerrit van Doorn flesje en Keuls potje kopie van aanbesteding woonhuis in Geelvinckstraat en van ont ruimingsbevel van woonhuis in de Pernéstraat 29 jaarboeken 350 ansichtkaarten over Castricum en Bakkum luchtfoto Bakkum, jaarboeken halve cent uit 1886 2 originele proclamaties m.b.t. de Slag bij Castricum, 1799 plattegronden van Castricum, schouwkaarten, tekeningen pavil joens Duin en Bosch bouwtekening woning Beverwijkerstraatweg, kaart gemeen tereiniging diverse boeken met historische inhoud tegeltableau met historie autobedrijf Lute fles van de zuivelfabriek 'De Holland' te Castricum feestuitgave Duin en Bosch; Nationale Hoogtijdagen Castricum 30 jaarboeken programma's van Kunstkring 'Elkerlyc'; advertenties van Mid denstand Castricum Door vele personen werden foto's geschonken of uitgeleend over o.a. de onderwerpen van de maandelijkse thema tentoonstellingen in De Duynkant. Ook stelden meerdere personen bidprentjes beschikbaar. 109

Jaarboek Oud Castricum | 2008 | | pagina 111