Schenkingen aan de Werkgroep 2003 - 2004 De tegeltableaus van het voormalige hotel 'De Rustende Jagerin de gevel van het nieuwe pand van de Rabobank. De oproep om voorwerpen, documenten en foto's met mogelijk historische waarde aan de Werkgroep af te staan, heeft ook dit jaar weer bij vele personen en instanties in Castricum een goed gehoor gevonden. De Werkgroep neemt de geschonken zaken op in de collectie en zal waar mogelijk gebruik maken van de materialen bij tentoonstellingen, voor publicaties of educatieve doeleinden. Alle schenkingen worden jaarlijks in het jaarboekje vermeld. Schenkingen juli 2003 tot en met juni 2004 (de schenkers zijn allen woonachtig in Castricum, tenzij anders vermeld): Jan Zonneveld mevr. Tine Zonneveld-Kors - Sprang-Capelle C. Banning N. Frederiks H.A. Korsman A. Rennings A. van Putten Familie Smeets Gemeente Castricum N.F. Zonjee C. Castricum - Beverwijk Tipos mevr. C.M. van Klaveren-Niele H. Hollenberg T. van Straaten J. Beekman P. de Graaf A. Hurkmans - Limmen G. Zonneveld Dijk en Duin A.M. Korsman Wil Harff H.J.C. de Graaf B. Morelis - Gorkum mevr. H. Kuperus-Boonstra A.L. Faber N. Beentjes overzichtskaarten van ca. 1925 en 1944. 3 luchtfoto's 65 x 45 cm. boekje bewoners Nuhout van der Veenstraat. bidprentjes en rouwcirculaires. dissel uit ca. 1800. documentatie ruilverkaveling van Heiloo. Limmen, Castricum en Akersloot. topografische kaarten 1864 en 1959. boek 1214-jarig ambtsjubileum burgemeester Smeets. dossiers bouwvergunningen van gesloopte panden en bouwwerken 1965-83. kluister (ketting voor koeien). overzicht van de familie Castricum. Kijk uit kalender, Grafisch gezien. genealogische boeken en tijdschriften. bidprentjes. diverse boeken over West-Friesland en Kennemerland. 7 boeken over de Tweede Wereldoorlog. 2 CD's met foto's aanvullende informatie over de Dorpsstraat archeologisch materiaal aanleg vijver aan W. de Rijkelaan. harmonie-vaandel, tuba, foto's en album over de voormalige harmonie van Duin en Bosch, foto's Albertshoeve. videobanden en foto's majorettes Emergo. foto's van het gestrande schip Wan Chun. kopie van alle gedichten van A.W. van Kluyve. klantenmateriaal 1929-30 over schoolstrijd en het dossier van de Stichting Chr. Nat. School, oprichtingsarchief (1988-1995) van Vereniging Castricum Veilig, kanonskogel gevonden in omgeving Herv. kerk. 93

Jaarboek Oud Castricum | 2004 | | pagina 93