Samenwerkingsverbanden Door de werkgroep is gedurende het afgelopen jaar in bepaalde ver banden samengewerkt of er is in bepaalde gevallen door de werk groep hulp toegezegd. Het betreft de volgende samenwerkingen: Medewerking aan het inrichten van een tentoonstelling in de Oude Pancratiuskerk t.b.v. de opgerichte Stichting Castricums Monument ons een Zorg. Deelname in de werkgroep Herdenking 1799 Deelname in de werkgroep Standbeeld Slag bij Castricum Deelname aan en voorzitterschap van Regionaal overleg histo rische verenigingen Midden- en Noord-Kennemerland. Bestuur, leden en donateurs: Op 31 december 1995 was het bestuur als volgt samengesteld: S.P.A. Zuurbier, voorzitter W.A.M. Steeman, secretaris M.G.J. Schiermann, penningmeester mevr. T. Sminia, lid H.M. Vermanen, lid L. Zonneveld, lid Aan de werkavonden in de werkruimte "De Duijnkant" en andere activiteiten van de werkgroep werd door een dertigtal werkende le den deelgenomen. Op 31 december 1996 bedroeg het aantal dona teurs 1 134. Ten opzichte van 1995 is dat een toename van 50. Aan alle werkende leden komt veel dank en eer toe voor de enorme inzet en de vele bijdragen aan het werk van de Stichting Werkgroep Oud-Castricum in het afgelopen jaar. W.A.M. Steeman Schenkingen aan de Werkgroep in 1996-1997 De oproep van de Werkgroep om spullen met mogelijk historische waarde aan de Werkgroep af te staan, heeft bij vele personen en instanties in Castricum een goed gehoor gevonden! Er zijn dit jaar weer heel wat zaken aan de Werkgroep toevertrouwd. De Werkgroep neemt de geschonken zaken op in de collectie en zal waar mogelijk gebruik maken van de materialen bij tentoonstellingen en voor educatieve doeleinden. Iedere schenker heeft een officiële schenkingsacte gekregen en alle schenkingen worden jaarlijks in het jaarboek je vermeld. Schenkingen juni 1996 tot en met juni 1997 (de schenkers zijn allen woonachtig in Castricum): U. Espeet A. van der Kamp W.Steeman P.Boesaart FamDe Graaf P.Levi Vereniging Christelijk Nationaal Schoolonderwijs Castricum J.H.A. de Vries De heer Groot A.M.Vervoort H.Z. Hommes A.Glorie-van der Steen P.Boesaart mevr. Poel J.Schermer mevr. D. van Eik-Ootjers Ir. J.Kol A. Hurkmans twee gietijzeren kanonskogels drie kaarten boekje S.K.O. 1953-1978. Henricusmavo 1953-1978 een duinkaart een tegeltje, twee psalmboekjes, vier stamkaarten. een bonkaart, tien bidprentjes, een melkkan twee wandelkaarten P.W.N. drie notulenboeken periode 1922 t/m april 1972 drie fotokaarten mei/juni 1945, twee bonkaarten. een exemplaar van "De vliegende Hollander" kopie van het "Bevel" Rotterdam kopie Castricum uit Provinciale atlas bierviltje Jac.Lute met foto oude motorfietsen Dorpsstraat een ansichtkaart Castricum een persoonsbewijs in houten etui kaart van Castricum. twee gemeentegidsen. een bierglas diverse boeken een uniformknoop (Frans. 1799) herdenkingspaquette WOU enkele ansichtkaarten N.H.kerk Castricum ansichtkaart café 'De Landbouw' 73

Jaarboek Oud Castricum | 1997 | | pagina 73