oktober rhandigd Frans ma: twee vertelde ïrtenissen d. Het Velsen tiviteiten mhoefter deed dit tting van «ve door enkomst Noord- lland, de hollands boerderij ellen om reft, is er tlogische g en de voor de nog niet even: de ttendeels rchief in en in de irten zal arboekje t aan het ;eer tijd- e van de v in het r is ver een blik was van oekje is en en de stekend de enor- tiehting Bestuur, leden en donateurs: Tijdens de jaarvergadering op 3 april waren volgens het rooster van aftreden de heer W.Steeman (als secretaris) en de heer L. Zonneveld aftredend. Beiden werden met algemene stemmen her kozen. Op 31 december 1995 was het bestuur als volgt samengesteld: S.P.A. Zuurbier, voorzitter W.A.M. Steeman, secretaris M.G.J. Schiermann. penningmeester mevr. T. Sminia, lid H.M. Vermanen, lid L. Zonneveld, lid Aan de werkavonden in de werkruimte "De Duijnkant" en andere activiteiten van de werkgroep werd door een dertigtal werkende leden deelgenomen. Het aantal donateurs bedroeg op 31 december 1995 1084. Ten opzichte van 1994 is dat een toename van 67. Het aantal werkende leden en donateurs samen bedraagt 1116. W.A.M. Steeman Schenkingen aan de Werkgroep in 1995-1996 De oproep van de Werkgroep om spullen met mogelijk histori sche waarde aan de Werkgroep af te staan, heeft bij vele perso nen en instanties in Castricum een goed gehoor gevonden! Er zijn dit jaar weer heel wat zaken aan de Werkgroep toever trouwd. De Werkgroep neemt de geschonken zaken op in de collectie en zal waar mogelijk gebruik maken van de materialen bij tentoonstellingen en voor educatieve doeleinden. Iedere schenker heeft een officiële schenkingsacte gekregen en alle schenkingen worden jaarlijks in het jaarboekje vermeld. Schenkingen juni 1995 tot en met juni 1996 (tenzij anders ver meld. uit Castricum): Fam. de Vries Sint Wilfriedgroep B. Castricum Duinrandschool Th. Balink P. Bleijendaal H. de Graaf Fam B. Beentjes, Uitgeest Woningbouwvereniging Sint Joseph J. van Doesum secr. J. Schermer 3 loden kogels, 2 aardap- pelrooitopjes, 2 zalfpotjes jubileumboek "Sint Wilfried 50 jaar" boekje L.O. "Fris en fraai" 1935 archief O.L. School De Duinrand 5 foto's Henricusmavo diverse metaalvondsten Oosterbuurt bijbel Lide Tulp 11 bidprentjes historische eerste acte biscuitblik (gedropt en gevonden in de oorlog bij Brakersweg) W. van Doorn Mevr. Beentjes H. Vervoort P. Levi P. Bleijendaal H. de Graaf N. Scheerman C.J. Baart fam Vaalburg C.R. Veenstra J. Cornelisse Gemeente Castricum R. Huissen Mevr. Bosch E.G. Splint Reüniecommissie Augustinus 75 jaar boekje "40 jaar Maranathakerk" 2 fietslampen, carbiet en olie; 6 foto's Vitesse handbal schoolfoto 1927 incl. namen boek "Pijpelogie" Friederich diverse metalen archeolo- gica en tijdschriften over munten boek "Van stam tot staat" J. Dijkstra 3 ansichtkaarten Castricum nieuwsblad van Castricum 244 en 294 div. ansichtkaarten Castricum div. foto's serie ingebonden tijd schriften Amstellodamum 1 pantograaf boek "Kunst in schuilkel ders" H.P. Baard bord De Kandelaar div. bonkaarten en krant "De Noodkreet" schenking van 500.- 61

Jaarboek Oud Castricum | 1996 | | pagina 62