Oktober 6 Officiële plaatsing van een viertal bronzen beeldjes in de Dorpsstraat. 7 Reünie ter gelegenheid van het 25-jarig bestaan van de lagere school De Sokkerwei. 8 Alle vier beeldjes zijn van hun sokkels losgerukt en vervol gens weer door de gemeente in veiligheid gebracht. Een stevi ger bevestiging zal moeten worden bedacht. 12 A. Koolbergen wordt koninklijk onderscheiden. 15 De heer C. Coster conrector bij het Bonhoeffer College viert zijn 40-jarig jubileum bij het onderwijs. 16 De burgemeester beperkt de openingstijden van horecabe drijven in het dorpscentrum, vanwege overlast van horecabezoekers. 21 Afsluiting feestweek ter gelegenheid van het 15-jarig bestaan van het jongerencentrum De Bakkerij. 28 Mevr. F. van Keeken, vroeger hoofd verpleging van het zie kenhuis Duinenbosch, overleden. 29 De drie winkeliersverenigingen in de dorpskom hebben zich verenigd onder de naam City Centrum Castricum. 30 PWN bezoekerscentrum De Hoep verwelkomt een school klas van De Kandelaar als 300.000e bezoeker. 30 Presentatie 12e jaarboekje Oud-Castricum door aanbieding aan de heer J.G.M. Schermer oud-voorzitter van de Castri- cummer polder. 30 J.N. de Koning ontvangt een koninklijke onderscheiding. November 4 Symposium georganiseerd door de stichting Jumelage Castricum Balatonfüred over kontakten met gemeenten in Oostbloklanden. 11 Jubileumvoorstelling Pancratius in samenwerking met We Independent van musical "De kleine Parade" 17 Opening van 25e tentoonstelling van de vogelvereniging "De Gevederde Vrienden" 24 Door de heer J.W. Zandbergen wordt de "officiële" paal geslagen voor de vijfhonderdste woning van stichting Eigen Woningbezit Castricum. 28 Koninklijke onderscheiding voor de heer P. Woudsma, ter ge legenheid van zijn afscheid als jachtopzichter van het PWN. December 9 Mobiel schoollokaal voor Castricumse muziekvereniging de Molenwiek geplaatst op sportpark Noordend. 20 Verkeersveiligheidsplan door de gemeente vastgesteld. Geko zen wordt voor omleiding van het doorgaand verkeer via Mient, Ruiterweg, Kleibroek en Oranjelaan. 20 Herbouw zwembad officiel van start gegaan. 21 Kunstwerk van Otto Heuvelink geplaatst voor het gebouw Klaverland officieel overgedragen aan de gemeente. 22 Een tentoonstelling van Thijs Bakker over strandvonderij in het bezoekerscentrum De Hoep officieel geopend door de burgemeester. 24 Kerst-In georganiseerd door de Castricumse welzijnswerkers in Dorpshuis De Kern. 27 Voedselpakketten-aktie voor Roemenië gestart door Het Ro de Kruis. Zetwerk Keproform I.immen Vormgeving Drukwerk Tipos Castricum. 56

Jaarboek Oud Castricum | 1990 | | pagina 56