45 Nicolaas J. de Graafzoon van 24, geb. op 16 jan. 1917, werkte als administratief medewerker bij het gasbedrijf, woont Braken burgstraat, gehuwd te Egmond Binnen op 22aug. 1945 metAgnesA. Zuurbier, geb. te Egmond Binnen op 15 nov. 1921, dochter van Nico laas Zuurbier en Margaretha van Diepen. Kinderen uit dit huwelijk: 1 Nicolaas A. geb. op 19 sep. 1949, managing director CSM vestiging te Singapore, gehuwd met Nana Sangidi. 2 Wilfriedus P. geb. op 15 jan. 1951, general manager Zenitt com puters, woont Maarssenbroek, gehuwd met Mari- anne van Lobberegt. 3 Margaretha M. geb. op 26 mei 1955, woont Mauritsstraat, ge huwd met Cornelis M. Heeremans, uitvoerder bouwbedrijf. 4 Jacobus P. geb. te Heemskerk op 29 mei 1963, computer pro grammeur bij ECN, woont in Alkmaar, gehuwd met Anna Bruijns. Afbeelding 38 Nicolaas de Graaf (nr 45) en Agnes Zuurbier met kinderen (de jongste was nog niet geboren). De familie De Graaf kent zoals eerder is uiteen gezet zeer vele naamdragers, die in vele gevallen geen verwantschap kennen. Ook de Castricumse familie De Graaf - waaronder wij alle af stammelingen rekenen van Cornelis de Graaf, die in Castricum leefde van ca. 1725 tot 1789 - is zeer uitgebreid. Dit maakt het ons niet mogelijk om de takken, die zich in vroeger tijd buiten Castri cum hebben gevestigd, door ruimte beperking volledig weer te geven; om die reden is ook de hoeveelheid tekst en het aantal fo to's begrensd. Dank aan de vele personen, die voor deze publicatie gegevens hebben verstrekt en foto's hebben uitgeleend. Moge de leden van de familie De Graaf en andere geïnteresseerden aan deze stam boom veel genoegen beleven. C.G. Bakker - van der Wolff S.P.A. Zuurbier 50

Jaarboek Oud Castricum | 1990 | | pagina 50