26 Pogingen om het wrak van de Duitse Kanonneerboot "Salamander" te bergen moeten worden gestaakt. De mobiele zandzuiger, welke was ingezet, is in brand gevlogen. AUGUSTUS 18 10e rommelmarkt van het jongerencentrum De Bakkerij met een record opbrengst van ruim 25.000,-. 28 Beëdiging van de heer W.P. de Kam als gemeentesecre taris van Castricum. Voordien was hij secretaris van de gemeente Uitgeest. SEPTEMBER 18 De heer A. Deetman oud lid van de raad en o.a. mede oprichter van de afdeling Castricum-Limmen van de Rotary-club overlijdt op 48-jarige leeftijd. 23 Op het strand worden filmopnamen gemaakt voor een speelfilm "Te gek om los te lopen". Acteurs o.a. Peter Faber en Leen Jongewaard. 23 Wethouder Roos (V.V.D.) bedankt als wethouder en verlaat de raad. 30 Officiële ingebruikneming van het nieuwe door Casema aangelegde net voor kabeltelevisie. OKTOBER 13 Floorzitting over het sociaal-cultureel plan 1981-1985 in het dorpshuis "De Kern". 13 Op 65-jarige leeftijd overlijdt de heer E. Bossinade o.a. voorzitter van de afd. Castricum van Het Rode Kruis. Tevens bekleede hij verschillende functies in organisaties van de plaatselijke middenstand. 18 Biljartvereniging "Onder Ons" viert het 45-jarig bestaan. NOVEMBER 3 Officiële opening van een nieuw onderkomen voor de wellfare-activiteiten van de afd. Castricum van Het Rode Kruis. 3 Fusie van ambtenarenbonden Abva en Kabo afd. Castri cum. 14 Officiële opening van het nieuwe ontmoetingscentrum van Bakkum "De Eenhoorn". 19 Festiviteiten ter gelegenheid van de herinrichting van de Burgemeester Mooijstraat. 20 Installatie van de heer F.M.E. Emmaneel als nieuw raadslid. Benoeming van mevr. M.J. Postelmans-Blankemeijer tot wethouder. DECEMBER 12 Vaststelling door de raad van het sociaal-cultureel plan 1981-1985. Medewerking voor de oprichting van een gemeenschapsraad 19 Gymnastieklokaal aan de Rooseveltlaan door brand ver woest. 20 Mevr. A. van Twisk viert haar 100ste verjaardag. 34

Jaarboek Oud Castricum | 1981 | | pagina 34