- s Inmiddels is Jack, de jongste zoon van Willem, ook actief binnen het bedrijf als internationaal vrachtwa genchauffeur. Bezigheden Iedere ochtend komen verse groenten en fruit van telers en veilingen uit de omgeving de hal binnen. Alle goederen worden gesorteerd en opgeslagen in daarvoor bestemde koelcellen. De heftrucks rijden kriskras door elkaar en toch weten ze precies waar ze moeten zijn. De tweede afdeling (BLT) zorgt voor het logistieke gedeelte. Wanneer zijn de goederen gereed voor afhalen en wanneer moeten de goederen afgeleverd worden. Het kan best zo zijn dat een vracht einde middag klaar staat en de volgende ochtend vroeg in Zweden afgeleverd moet worden. Er is dus weinig ruimte om tijd te verliezen. 1 In de loop van de ochtend worden de goederen klaargezet voor het vervoer naar binnenlandse bestemmingen. Op het kantoor zijn de vrachtbrieven en laadlijsten klaargelegd, zodat het „grondpersoneel" weet wat ze moeten doen. Rond het middaguur rijden de heftrucks als mieren achter elkaar naar de plekken waar de vrachtwagens geladen moeten worden. Om twaalf uur zijn de hallen nagenoeg leeg. Alle chauf feurs zijn op weg naar hun klanten. Na de middag is het alleen maar export wat het pand verlaat, niet alleen via het wagenpark van BLT maar ook klanten zelf komen hun spullen afhalen. Op het kantoor wordt gewoon doorgewerkt. Er zijn twee afdelingen die nauw met elkaar samenwerken. De eerste afdeling (Boekei Handel) zorgt voor de in- en verkoop van groenten en fruit. Zij hebben contact met de uiteindelijke klanten over de gewenste groenten en/ of fruit. Er wordt een prijs afgesproken en de datum van levering wordt bepaald. Niels en Mike Leegwater. De hallen waar de groente en het fruit wordt verladen.

't Is mooi weest - 't Veld, Zijdewind | 2020 | | pagina 25