transportbedrijf Bakker Schilder werken als planner. In 2013, als Leegwater en Boekei fuseren, wordt hij mede-eigenaar van het bedrijf. Niels, geboren In 1990, gaat In de vakanties vaak mee met de vrachtwagen naar het buitenland. Tijdens de mbo-opleiding loopt hij stage bij Boekei en gaat daar na zijn studie ook werken. Ook Niels wordt mede-eigenaar. Rick wordt geboren op 26 maart 1992 en overlijdt diezelfde dag. Sharon, geboren in 1993, werkt na haar mbo-opleiding een aantal jaren bij verschillende werkgevers. Ze werkt nu in de sportevenementen bij Le Champion in Alkmaar. Daarnaast volgt ze een studie hbo voedingsconsulent. Jack, geboren in 1985, gaat in de vakanties ook vaak mee met de vrachtwagens naar het buitenland. Na de mbo heeft hij ervaring opgedaan bij diverse transport bedrijven. Hij werkt nu bij Boekei-Leegwater-Transport als internationaal chauffeur. Carien is van 1961 en woont samen met Cor Snip in Petten. Ze is begeleider Arbeid Dagbesteding van mensen met het syndroom van Korsakov. Rijbewijs Paul is 17 jaar en rijdt met zijn vader een vracht naar Duitsland. Op de terugweg mag Paul rijden, hoewel hij nog geen rijbewijs heeft. Paul ziet een verkeers controle opdoemen. Hij schudt zijn vader wakker. Ze weten van plaats te veranderen voordat ze tot stilstand komen. De opmerking van de politie: „Iets minder slingeren!" Willem is 16 jaar als hij met Jan Bruin een vracht bloemen wegbrengt naar Duitsland, 's Nachts op de terugweg rijdt Willem terwijl Jan een tukkie doet. Als er een politiewagen achter hun rijdt, maakt Willem hem wakker. Rijdende voort ruilen ze van plaats. Willem gaat regelmatig mee op de vrachtwagen met vader. Bij thuiskomst vanuit Frankrijk zegt Cor: „Annie, ik heb toch zo lekker geslapen!" „Maar wie reed er dan?" „Ik," antwoordt Willem. Moeder is het hier niet mee eens, maar het geeft wel aan dat Cor veel vertrouwen heeft in zijn zoon. De Muur De val van de Berlijnse Muur op 9 november 1989 heeft veel impact. Vanaf het moment dat de DDR openstaat voor vervoer, verdubbelt het wagenpark van Leegwater. Vooral bloemen zijn gewild, niet alleen in Oost-Duitsland, maar ook in Scandinavië en Joegoslavië. Er gaan soms wel twintig vrachten in week naar Oost-Duitsland. In 1992 komen daar ook de transporten van en naar Polen bij. Het 70-jarig bestaan In 1999 viert het bedrijf het 70-jarig bestaan. Een 75-jarig feest is logischer, maar de gezondheid van Cor is dermate fragiel, dat deze mijlpaal misschien niet gehaald kan worden. Het wordt een onvergetelijk feest met als decoratie alle vrachtwagens op een rij. Het 75-jarig bestaan van het bedrijf heeft Cor niet meer meegemaakt, want hij overlijdt op 14 november 2002. Cor 65 jaar en tevens 60-jarig bestaan van de zaak.

't Is mooi weest - 't Veld, Zijdewind | 2019 | | pagina 11