In het kader van de wet op de privacy is het voor u van belang te weten wat er met uw persoonsgegevens wordt gedaan. De administratie van 't Is mooi weest" is in het bezit van uw naam en adresgegevens. Deze gegevens worden uitsluitend gebruikt om de uitgave en de kwitantie van ons blad op het juiste adres te bezorgen. De gegevens worden onder geen enkele voorwaarde verstrekt aan derden. De nieuwbouw op het terrein van de Mariaschool is voor het grootste gedeelte afgerond. Het gezichtsbepalende torentje staat nu op een mooie plek achterin de straat. Voor heel veel mensen een blijvende herinnering aan een historisch gebouw. Op de plaats van De Boet staan nu zes vrijstaande huizen. De variëteit in bouwstijl maakt het leuk om te zien. De straat heet: De Boet. In het vorige nummer bij de foto op de voorkant staan drie namen en een vraagteken. Eén van de namen is fout en de ontbrekende naam is nu ook bekend. De namen op de foto zijn v.l.n.r. Jan Leegwater, Arie Boekei, Arie Goudsblom en Arie Bakker. De Dorpsontmoetingsplek bestaat vijfjaar. Burgemeester Rian van Dam is speciaal naar de Superrr gekomen om het bestuur te feliciteren. Ze is enthousiast over de winkel en vooral over het feit dat we mensen met afstand op de arbeidsmarkt een kans geven om hier werkervaring op te doen. De dames 1 van VZV handbal is derde geworden in de hoogste afdeling van ons land. Een prima prestatie en een garantie voor internationaal handbal het komende seizoen. Het eerste van VZV voetbal is na een slechte competitiestart toch nog onverwacht gepromoveerd naar de vierde klasse van de KNVB. En dat onder de enthousiaste leiding van interim coaches Jochem Droog en René Wijnker. In dit nummer leest u onder andere een verhaal over bloembollen en een terugblik over het katholiek vrouwengilde. Veel leesplezier. Sjaak Wit Stichting tot behoud historisch erfgoed, 't Veld, Zijdewind en Moerbeek Voorwoord

't Is mooi weest - 't Veld, Zijdewind | 2019 | | pagina 3