I Dan was er af en toe een verandering van bestuursle den en gelukkig werd de lege plaats weer opgevuld na ieder aftreden. De voorzitters waren: Jan Bakker, Karei Klesser, de heer Idema, gewoon Piet en nu dus alweer vele jaren Bets van den Hoek, zoals u ziet. De penningen waren maar liefst 20 jaar bij Piet Bakker, toen naar Menno voor maar 2 jaar. Daarna nam Chris van den Hoek het tijdelijk waar. Nu doet Gonny van der Putten het nauwgezet, dus steeds weer iemand die goed op de centjes let. Alle uitnodigingen, rekeningen en lijsten waren ge schreven met de hand tot in 2000 de eerste uitnodiging, gemaakt op de computer, op de deurmat belandt. Weer een paar jaar later hadden we met de euro te maken: weg waren alle dubbeltjes, kwartjes, guldens en knaken. Het secretariaat hadden Cor Langendijk en Vera Bruin en nu is Tinie Blom ermee belast. Nou ja belast, dit is iets wat haar als een jas past. Verder waren de bestuursleden Sam Mulder, opge volgd door Chris van den Hoek en ook wilde men al snel een vrouw erbij, dus Tiny de Jong op verzoek. Toen kwam de grote verandering: het nieuwe dorps huis en ook daar voelden we ons weer snel thuis. Nieuwe banen, er is veel werk verricht, dichter aan de weg, dus veel meer in 't zicht. Maar alles kwam voor de opening op 13 april 2013 weer dik voor elkaar en zo gingen twee bijzondere teams de strijd aan met elkaar. Dat waren Jan, Piet en Cor, bestuursleden van het eerste uur tegen de oudsten: Nely Tesselaar, Jan Wijn en Nel Kramer, ze streden vol vuur. Ook bij de BBQ, die al jaren op de agenda staat, zijn de meeste leden met partners paraat. Ook een groot succes is altijd weer het toernooi; nu Chinees gebracht en dat vindt men ook weer mooi. Dan de slotavond met de altijd spannende uitslag: wie de poedel of de beker mee naar huis nemen mag En uiteraard altijd weer de gezellige nazit met elkaar. We hopen dat het zo mag blijven nog heel veel jaar. Jaarlijkse barbeque, veel schik en mooi aanzitten. Wethouder Cor Smit opende de jeu de boulesbaan met de eerste worp. Tevreden winnaars. Jaap Groot, Tiny Groot en Cor Langedijk. lieu we banen, foto joh N oud Zaterdag werd de nieuwe baan offi cieel geopend tijdens een Franse middag met stokbrood en wijn. Blom: „Aan oprichters en eerste be stuursleden Cor Langedijk, Piet en Jan Bakker de eer om het eerste spel letje te spelen tegen de drie oudste leden van onze club. Hopelijk vol gen er nog vele partijen op deze prachtige baan."

't Is mooi weest - 't Veld, Zijdewind | 2018 | | pagina 11