Landman's Welvaren ONGELOOF ONGELOOF ANNO 1700 In een half uur ons levenswerk naar de knoppen. Je staat op straat in pyjama, jas en klompen. Meer niet! Alles weg, niets meer. De trots van Theo - zijn nieuwe aanbouw van de toilet ten, weg! Zijn prachtverzameling, weg! Deze rust om niet meer te hoeven werken was niet zo bedoeldwij hadden het ons anders voorgesteld, afbou wen was de bedoeling. Deze week hadden we heel veel bussen - alles afbellen, vreselijk. Maar dan een lichtpunt.buurtjes, het hele dorp staat achter je, dat is ook ongelooflijk. Wij zijn blij dat we in zo'n dorp wonen. Dank aan allen voor zoveel meeleven met ons. Dank aan burgemeester Weerwind voor de steun. Dank aan de brandweer, die zo snel aanwezig was. En dank aan allen die wij nu vergeten, geen woorden voor! Dank, dank, dank Theo en Leni Braber In september stond de jaarlijkse kermis weer voor de deur. In nauw overleg met de vertegenwoordiger van de Amstel brouwerij en de jonge ondernemers Sytse en Chris werden de benodigde vergunningen aange vraagd om in een grote tent van Klos Tentenverhuur de kermis te kunnen vieren. Dit werd een bijzonder evenement. In de voorzijde van de tent werd naast de hoofdingang, de originele voordeur van Landmans Welvaren geplaatst. Hierdoor moest bijna iedereen gebukt naar binnen. De kermis bleef gespaard. Landmans Welvaren is niet meer opgebouwd. De grond is verkocht en er staan nu twee woningen en een accountantskantoor op het terrein. Niets herinnert meer aan het café dat er eens was! In de kermistent deed de gehavende voordeur nog zijn laatste dienst. De opkamer in volle glorie door Theo getransformeerd tot een sfeervol restaurant compleet met open haard.

't Is mooi weest - 't Veld, Zijdewind | 2017 | | pagina 19