T 'ad,1 omliggende verenigingen. Ze heeft deze pittige opleiding met succes afgerond. Daarna ging zij ook naar de andere verenigingen met de spullen van onze vereniging, waardoor er dankzij de huur een aardige cent in de EHBO-kas terecht kwam. In dat jaar is ook dr. Hageman gestopt. Tinie nam dus alle instructies voor haar rekening. In 2004 en vervolgens alle jaren daarna ging onze vereniging deelnemen aan de RABO-fietstocht en ontvingen we 120 euro. Arnold Ruiter nam na 17 jaar afscheid van het bestuur, maar bleef wel lid. Een jaar later stopte Liek Koopman als penningmees ter. Ze had maar liefst 25 jaar met enorme inzet de penningen beheerd. Ze werd daarvoor zeer hartelijk bedankt. Tijdens deze vergadering gaf de voorzitter het stokje over aan Jack Ursem die op zijn beurt ook weer met heel veel inzet leiding zou gaan geven aan de vereniging. De kas ging na een tussenperiode naar Marianne Meijering en haar dochter Saskia nam het secretariaat weer van haar over. Carina, ons jarenlange lotus lid - landelijke opleiding tot uitbeelding van slachtoffers - kwam in het bestuur en zo ging alles weer op een fijne manier in het belang van de vereni ging. Op 15 augustus 2007 kwam het droeve bericht dat ons erelid en zeer gewaardeerde oprichter Piet Wijnker was overleden. In onze gedachten zal Piet altijd met de EHBO verbonden zijn. Inmiddels ging Patrick Hand de opleiding tot instructeur volgen. Van links naar rechts Liek Koopman, Patricia Doodeman, Jacqueline Luken, Sylvia Droog, Bep Broersen en Marianne Meijering. Saskia Hand-Meijering, Ellen Poeisma, baby Gijs Hand José Veldman en Patrick Hand. en Carina Schilder-Poelsma.

't Is mooi weest - 't Veld, Zijdewind | 2017 | | pagina 9