<3 AED" opgezet waar we als vereniging ons steentje aan bijgedragen hebben middels advies, opleidingen en trainingen. Hollands Kroon is er na een onderbreking later mee doorgegaan. Dat resulteerde in het feit dat er nu zeer veel mensen zijn aangesloten bij HartslagNu. In 2012 besloot Tinie een stapje terug te doen en nam Patrick het gehele lespakket over. Ze bleef als reserve nog wel beschikbaar. In 2008 mag Tinie de koninklijke onderscheiding ontvangen voor haar inzet in de gemeenschap maar bovenal voor de EHBO. Als een filmster werd ze in een grote limousine met de andere gedecoreerden van huis gehaald door burgemeester Weerwind. Dat jaar nam Jan Tielen de penningen over en werd Marianne bedankt voor al haar bestuurswerk in de afgelopen jaren. Ook zij bleef wel lid. Patrick slaagde in 2009 dus toen kon Tinie wat taken overdragen. Op 1 oktober was er weer een feestelijke avond, want toen vierden we 60 jaar EHBO. Als ca deautje ontving iedereen het nieuwe EHBO-handboek. In 2010 stopte Tinie met haar werk in het district Noord-Holland na 30 jaar bestuurslid te zijn geweest. Voor haar inzet werd ze benoemd tot erelid van de EHBO N-H. In 2011 is in de gemeente Niedorp het project „burger >J< Om te helpen hoefje [hbo geen erts te zijn Het jaar 2013 was een bijzonder jaar, want we verhuisden van het oude naar het nieuwe dorpshuis. Daarvoor hadden we nog een spectaculaire oefening met de brandweer en met veel slachtoffers in het oude dorpshuis. Alle partijen hadden van deze oefening weer veel geleerd. Dat bleek tijdens de evaluatie die we voor het eerst daarna in het nieuwe onderkomen hadden. De zaal boven was voor ons helaas wat klein, dus gingen we maar naar beneden voor de lessen. De laatste avond van het seizoen 2013/2014 was ook een heel bijzondere avond. Ook nu was er weer een vertegenwoordiger van het districtsbestuur om onder scheidingen uit te reiken aan trouwe EHBO-ers. Dat waren Tinie Blom (50 jaar), Piet Rol en Betsie Bakker (40 jaar) en Marianne Meijering (25 jaar). Voor Tinie werd dit de allerhoogste onderscheiding. Zij werd ere-kaderlid. Iets om trots op te zijn. De fanfare gaf voor de jubilarissen nog een serenade. Laat iemand De tweede voorzitter Piet Veldman en de eerste voorzitter Piet Wijnker. Gonny Mooi, Brenda Bakker-Praat, Frida Dekker en Jack Ursem.

't Is mooi weest - 't Veld, Zijdewind | 2017 | | pagina 10