was een prachtige dag en de vlaggen wapperden. De wedstrijden hadden tevens een totaal andere opzet. De ploegen moesten negen verschillende opdrachten uitvoeren wat voor het publiek ook mooi was om naar te kijken. In 1992 vierden we dat dokter Hageman 40 jaar docent was. Hiervoor was spontaan een feestcom missie opgericht en die bracht een potpourri van zelf geschreven liedjes naar voren dat op dokter en ook nog op Piet sloeg. Ook de fanfare gaf een serenade. Dat was een zeer grote verrassing voor dokter. In 1995 stopte Tinie Blom met het secretariaatwerk in verband met de vele lessen, de opleiding voor gevor derden, terwijl dokter Hageman een stapje terug deed. Daarna beheerde Marianne Meijering vele jaren het secretariaat. De pleisterakte in de huidige vorm doen we inmiddels 20 jaar en de opbrengst is gemiddeld f 2000. Mede hierdoor kon de vereniging een nieuwe beademingspop aanschaffen wat echt noodzakelijk was. In 1998 was er weer een mijlpaal, want toen werd dokter Hageman verrast met een koninklijke onder scheiding. Deze werd uitgereikt door de burgemeester en Tinie sprak de dokter toe. Dan naderde het eind van het tweede millennium. Club 2000 vroeg de EHBO om een stand in te richten. We konden dan de vereniging weer promoten en nieuwe leden werven. Als publiekstrekker en goed voor de kas, kon het gewicht geraden worden van een grote zak met watten. Het leverde de kas f 300,- op. De prijs ging naar Gré van Baar-Groen die al jaren lang actief lid van de vereniging was. In al die jaren hebben we vele spectaculaire oefenin gen gehad, zoals langs de Hartweg (wat toen nog kon), bij bouwbedrijven, in Maria Mater, in de scholen en zelfs nog een keer in hotel „Veldzicht" (het oude klooster), waarbij alle leden telefonisch opgeroepen werden. Vaak gebeurde dit in samenwerking met de brandweer. Ook organiseerden we voorlichtingsavon den over sportblessures, medicijngebruik, mensen met een halsstoma, HlV-besmetting, ambulance, brand weer, meldkamer, diabetes, epilepsie, nierstichting, donorstichting, fysiotherapeuten en het brandwonden centrum, waarbij de eerste keer ook de brandweer en het KVG uitgenodigd was. In 2000 bestond het bestuur uit: voorzitter Piet Veld man, secretaris Marianne Meijering, penningmeester Liek Koopman, instructeur Tinie Blom en verder de leden Betsie Bakker, Els Blijleven en Arnold Ruiter. Oefening in de Tjaddinxschooi met Sil Droog en Liek Koopman. Oefening in de Tjaddinxschooi v.l.n.r.: Grietje Kruijer, Jan Bakker en mevrouw Visscher. In de Tjaddinxschooi: links Judith Wijnker, dochter van Piet Wijnker en daarnaast Vera Kok-de Lange.

't Is mooi weest - 't Veld, Zijdewind | 2016 | | pagina 17