<3 9. Truus (1936) trouwde met Piet Zutt. Piet had eerst een bollenkraam en ging later bij Breed in Hoogwoud werken als schilder. Zij vestigden zich aan de Veluweweg in Waarland. 10. Cor (1938) trouwde met Gerry Veldman. Cor studeerde nog enkele jaren in Soesterberg en werd later boekhouder. Hij werkte onder meer bij de Rabo bank in Opmeer. 11Joop (1939) trouwde met Theo van Baar, onderwij zer en koordirigent. Zij vestigden zich in Zwaag. Ill Het gezin Arie Bruin en Jansje Wit 1Dirk (1923). Dirk bleef ongehuwd, werkte op de boerderij van zijn vader en nam het bedrijf later over. Dirk speelde bij fanfare St. Martinus. 2. Mien (1925) was een knappe vrouw, waarvan je dacht dat ze wel snel een kerel aan de haak zou slaan. Maar na het overlijden van moeder in 1930 bij de geboorte van jongste zoon Jan, bleef zij voor het gezin zorgen en kwam er niets meer van trouwen. 3. Piet Bruin (1927) vestigde zich in Zijdewind, trouwde met Annie Leek en was buschauffeur bij Kapitein in Schagen en later bij Cees SI ijkerman. 4. Kees (1928) had verkering met Annie Zutt, voetbalde bij VZV en kwam om het leven in 1955 in de pastorie- tuin van 't Veld, toen hij bij het bomen rooien onder een zwaar exemplaar terechtkwam. 5. Jan (1930) trouwde met Leny Jong. Hij was boekhouder bij Grontmij, Mulder te Heiloo en Klaas Dekker in Krabbendam. Hij ging later met zijn gezin op de boerderij wonen. Hij schreef het voorwoord van de familiegids van de familie Bruin voor de reünie van 1980 En waar zijn al die Zijdewinder Bruinen nu gebleven? Alle kleinkinderen van Gert en Arie Bruin vind je niet in Zijdewind, maar in 't Veld, Wageningen, Waarland, Opmeer, Zwaag, Tuitjenhorn, Warmenhuizen. Niet helemaal waar, er is toch nog wat Bruinenbloed te vinden. Petra Zutt, dochter van Truus Bruin en Piet Zutt is getrouwd met Quirien Kramer en woont in Zijdewind. Zij houdt de traditie van de familie hoog. Het kan verkeren. De vijf zussen Bruin. Boven Joop, Truus, Nel, onder: Annie, Aaf. Een familiekoor luisterde het gouden priester-professiefeest op. De gehele familie op de foto.

't Is mooi weest - 't Veld, Zijdewind | 2016 | | pagina 7