toorwoord Geachte abonnee, De viering van ons tweede lustrum op dinsdag 29 december 2009 was heei bijzonder. Ai heei iang gonsde door de dorpen dat veien naar die feestavond zouden gaan. Ais je op de berichten moest afgaan, zou het druk worden. Aanvankeiijk was ik persooniijk van mening dat het aiiemaai wei mee zou vaiien, maar van meerdere zijden werd me er toch nadrukkeiijk op gewezen dat er wei eens veei bezoekers zouden komen. Nu was de voorzaai die avond gereserveerd voor de biijartciub van de Vriendschap, maar zij gaven aiie medewerking en ook de directie van de Vriendschap zorgde ervoor dat we over beide zaien konden beschikken. Achteraf was dat hard nodig. Ook met staantafeis en staanpiaatsen was er een iimiet aan het aantai personen. De te verwachten sneeuw deed veei abonnees van buiten besiuiten om niet naar 't Veid af te reizen en dat was voor hen natuuriijk heei verveiend, maar voor de organisatie gaf dat wat ruimte. Tegen achten kon Hans Broersen van de Vriendschap mij geruststeiien dat iedereen een piekje had gevonden en dat de famiiie Spigt met haar conference kon beginnen. Het was ai met ai een buitengewoon gesiaagde avond. Wethouder Bijistra van de gemeente Niedorp was onder de indruk van die voiie zaai en het aangeboden program. Dus op naar ons derde iustrum met nagenoeg vierhonderd abonnees. (396). Wie maakt de vierhonderd voi? In deze aflevering vindt u weer tai van interessante artikeien, waarvan er meerdere een vervoig zijn op nummer 19, waaronder de geschiedenis van de Vriendschap, het reiaas van de famiiies Mooij en Van der Stoop. Harteiijk weikom aan grafisch vormgever Paui Jong. Hij neemt het stokje over van Cor Meijering. Wij wensen hem aiie succes bij het vormgeven en opmaken van 't Is mooi weest. Aiiemaai veei ieespiezier Drs. Jan J. Jong, voorzitter.

't Is mooi weest - 't Veld, Zijdewind | 2010 | | pagina 3