Ledenlijst van „'t Is mooi weest" Afgesloten per 1 december 2009 Alkmaar M. Droog F.J.J. Jong F.Th. J. Jong sr Regionaal Archief Amsterdam T. Hoebe Meertens Instituut F.W.A. Jong jr Anna Paulowna A.C.J. Sikking Arnhem C.J. Beers-Groen Barsingerhorn W. Stammes Bergen J.H. Everwijn Breezand J. Ligthart F. van Loon Broek op Langedijk A. Klaver Burgerbrug G.C.H. Klijn De Rijp J. Tromp Den Haag Koninklijke Bibliotheek Depot van Nederlandse Publicaties, Afdeling Abonnementen Den Helder G. Schong-van der Stoop J.M. de Vries Den Oever Mevr. Van der Made Egmond Binnen A. Melker-Berkhout L. Keesom Enkhuizen P.M. Stoop-Scholten Haarlem Museaal en Hist. Perspectief N.H Haringhuizen M.J. Stammes-Ligthart Heemstede Zr. Gratiana Heerhugowaard W. Boekel N. Borst-Wit P.A.J. Bot H.Fraanje B. Groot T. Lafeber-Boekel C.A. Overtoom-Snip E.A. Tesselaar-Kok F.A. Ursem A.P. Veldman Th. Veldman H. Veul J. Vreeker Heiloo P.W. Burgmeijer B.J.E.M. de Vries Hensbroek E.D. Dekker Hippolytushoef A. Kraan-Slijkerman Hoogeveen S.J. Klijn Hoogwoud L. Homan S.M. Jaspers W. Slippens Hoorn Westfries Genootschap Julianadorp Helderse Historische Vereniging M. Spetter Lelystad R. Bierman Lutjewinkel M. Blaauboer P. Blauw P.J.A. Koomen P. Th. van der Kroon K. Kuiper J. Wijn Midwoud A. Keijzer-Wijnker Moerbeek A.J. van den Beldt Nieuwe Niedorp S. Berger Bibliotheek Niedorp D. Broersen A.M. Groen J. Haringhuizen L.F. Hayette F.H. van Hilst-Keesom M.C. Hoebe T. Keesom A. Keesom W.H.M. Keesom en Zn. W. Kieft-Stet J. Kramer-van Diepen P.G. Landman Gemeente Niedorp J. Rempt Fam. Schroevers Stichting Historisch Niedorp M. Struijf C.E.M. de Vries W. Wit Noord Scharwoude A. Bouwens P.M. Heidsma-Buis D. Pancras A.P. Smit Obdam Ch. Bierman Opperdoes P. Wijnker

't Is mooi weest - 't Veld, Zijdewind | 2009 | | pagina 27