r J Colofon Bronnen: Wit, A., Historie van de Niedorpen en Winkel, Wieringerwaard, 1982 Wijk, G. van, Iets verteld over Zijdewind en 't Veld, Utrecht, 1979 Bakker, J. F. e.a., Als een windvlaag over velden, Schoorl, 1999 Regionaal archief Alkmaar Muller, K.I., Elisabeth van der Woude, Memorije van 't geen bij mijn tijt is voorgevallen, Amsterdam, 2001. Poelhekke, J.J., Het geval Zijdewind, Amsterdam, 1964. Haar, J. ter, Geschiedenis van de lage landen, Weesp, 1985. Abma, G., e.a., 10.000 Jaar geschiedenis der Nederlanden, Leeuwarden, z.j. Turner, J., Twentieth century circus people, 1951-1970, Liverpool 2003. http://www.circusbiography.co.uk/ Dank aan: Gerard Bakkum, Obdam; Sam de Boer, 't Veld; Arie Bruin, 't Veld; Jan Bruin (zilver), 't Veld; Frans van der Eng, 't Veld; Gerard Goudsblom, 't Veld, Arie Groen, Koggeweg, 't Veld; Gré Groen, Zijdewind; Jan Hoebe, 't Veld; Gerard Jong, 't Veld; Jan J. P. Jong, Zwarteweg, 't Veld; Coert de Jong, De Weere; Jo Kramer-van Baarsen, Valbrugweg, 't Veld; Jan Keesom, 't Veld; Dirk Leegwater en Annie Leegwater- Smit, Langedijk; Ellen van Lierop-de Wit, Breezand; Marianne Meijering-Luken, Zijdewind; Piet en Ida Poland, 't Veld; Henk Spaansen, Langedijk; Simon Spaansen, Beverwijk; Corry Tesselaar, Hoogwoud; zuster ursuline Ignatia van Trienen, klooster Uuthof te Bergen; Cor Wijnker en Trien Wijnker-Brink, Waarland; Trien Wijnker-Bruin,t Veld; Arnold Wit, Barsingerhorn; Ria van Wonderen-Broersen, Zijdewind; van nummer 17 Stichting tot behoud van historisch erfgoed 't Veld - Zijdewind - Moerbeek Correspondentie: Beatrixlaan 3 1735 HH't Veld Bestuur: voorzitter J.J. Jong secretaris H.A. Klijn penningmeester G. Wijnker leden B. Bakker-Groen F.M. van der Eng S.M. Hanraads Ch. van den Hoek C. Meijering G. Stammes-de Bruijn Ons periodiek verschijnt twee keer per jaar. De contributie bedraagt 11,50 per jaar. Rabobank Schagen e.o. rekeningnummer 30.56.29.565 onder vermelding van adres. Vormgeving: C. Meijering Productie: in eigen beheer. Voor het overnemen van artikelen is schriftelijk toestemming van de stichting nodig. ISSN 1569-1837

't Is mooi weest - 't Veld, Zijdewind | 2008 | | pagina 27