Kermis IN West rneSianQ Wie weetzit er weereenhit in! Vooruit nou is 't begonne, gien mins bloift thuis welnei Dz zweef speult al een woissie Deer hosse ze allegaar boi Wz gaan om 't eerste deuntje Van ien twei drie in de maat Genien in de stad ken zo goed walse als het in West-Friesland wel gaat Refrein En op toneel de oudjes, binne op de jonkies kuin Koik wat staat zus der kleidje kant Jou Pieter die bakt ze weer bruin En as het feist is houwe Gaat Aaltje naar huis toe met Jan En wat ze den zegge zouwe Dat gaat jolle lekker niks an Refrein Op 't plointje bai de herberg, deer benne ze al an de veert. Een kraam een zweef en een skiettent Een spul met aref peerd Der komt ook nog een tent met klone Zoid Gertje van Janbuur en lacht En straks zal 't kermis weer weze Ik zing bai moin oigen al zacht Refrein: Efkes de bientjes van de grond 't Is er zo'n mooi deuntje en zwiere maar in 't rond Jasper Meroitje en Griet Aaltje en Gertbuur en Piet Nou de zurge an de kant Kermis is weer in 't land 't Is voor alle gaar En 't komt maar iens in 't jaar. En alles moet pikt en dreve Want alleman krógt een gast We skake en we skure En 't nuwe kleidje wordt past Wat spouwers en een tulleband en roukvleis wordt er ook brocht Want straks zal het kermis weer weze En deervoor wordt alles al kocht Refrein l/ormio 11^ \A/öpt C I Wie kan het nog meezingen? Laat het ons weten. Feest aan Welvaren. de ronde tafel van het voorcare van Landmans Tante Nel natuurlijk prominent aanwezig. Versierde fietsen hoorden er ook toen al bij v.l.n.r. Trien Groot, Afie Raatgers en de moeder van Wout Slijkerman Tante Nel Ligthart met haar crew poserend achter de tap van Landmans Welvaren in Zijdewind.

't Is mooi weest - 't Veld, Zijdewind | 2007 | | pagina 26