-21- één tijd, één moment om te leven en dat is..NU! Een mooie oude gedachte vind ik deze, We kunnen altijd minder geweld gebruiken!! Als ieder dat meeneemt in zijn of haar relaties, dan wordt de wereld een stuk vriendelijker, Neem het ook mee in uw politieke keuzes. Advies 5: Geloof in uzelveheb u zelf lief! Vroeger ontdekte ik dat er geen god buiten mij bestaat, Dit heb ik van Lev Tolstoj en van Henrik Ibsen geleerd! De enige echte god huist binnen in ons mensen en deze wil niets liever dan naar buiten treden, Het echte leven is hier en nu en niet daar en dan, De echte god is niet daar en dan in een hemel maar hier en nu binnen in u! De echte hemel is niet daar en dan, maar wordt ieder moment gecreëerd door... u! Soms is er lijden en dan bidden mensen tot Jezus Christus, Ja soms staat er een Christus in een van ons op en dat noem ik Leiderschap! Dat kost pijn en dat is soms lijden maar soms voelen wij wat er gedaan moet worden, Als we dit eenvoudige advies kunnen omarmen kunnen we waarachtig mens zijn! Ve zijn dan onafhankelijk én verbonden met elkaar! Er is zo zei een conferencier slechts Of om het in het oude lied van Dirk ^V itte te zeggen, Met je kop in de hoogte en neus in de wind. En lap aan je laars hoe een ander het vindt. Houd een hart vol van warmte en van liefde in je borst Maar wees op je vierkante meter een vorst. W/at j e zoekt kan geen ander je geven. Mensdurf te leven Mensdurf te leven Vaart u allen wel, Was getekend Dominee N,J,C, S chermerhorn, I I isto risch Niedorp, info rmatieblad 2018 nr. 2

Informatieblad stichting Historisch Niedorp | 2018 | | pagina 21