-39- gaan met alle nieuwe ontwikkelingen, kon Kees helemaal op zijn eigen wijze te werk gaan. De transcriptie is ook digitaal in het archief in Alkmaar aanwezig. Door zijn enthousiasme en het vooruitzien van technische ontwikkelingen en de mogelijkheden die de pc voor oudere mensen heeft gaf hij mijn moeder op haar 80 verjaardag een laptop cadeau. Nu als 85-jarige kan ze niet meer zonder haar mail om contact te houden met haar dierbaren, dichtbij en ver weg. Kees heeft al zijn talenten mogen aanspreken en ontwikkelen door het geloof in zichzelf. Dat heeft hij gedaan tot op de laatste dagen voor zijn overlijden. Zijn grote wens was om zijn laatste levenswerk op tijd af te krijgen, zijn lichaam heeft het niet meer kunnen volbrengen. Hoe pijnlijk dit voor hem en ons ook was om het leven los te laten. Kees verstond de kunst van het leven, van zijn leven. Voor informatie en ter inzage van het werkarchief kunt u contact opnemen met de voorzitter Aat Wit of secretaris Bert Kuiper van het bestuur. Ik wil iedereen heel hartelijk bedanken die mijn vader Kees gekend heeft en hem in de gelegenheid heeft gesteld zijn genealogisch onderzoek te kunnen doen en dit laatste werk te kunnen voltooien. Laura en Kees Kruit thuis bij het transcriberen Mij rest nog een persoonlijk woord van dank aan Jan Keuken die de moeite heeft genomen me een en ander duidelijk te maken op het gebied van de grammatica. Chapeau! Claartje Kruit Historisch Niedorp, informatieblad 2009 nr. 2

Informatieblad stichting Historisch Niedorp | 2009 | | pagina 39