"Die heb ik nog gekend" Ik hoop een vervolg te schrijven voor het infoblad van voorjaar 2002 over de schoolreisjes op 21 juli 1933 naar Schoorl en op 13 juli 1935 naar Camperduin. Op de hiernaast geplaatste schoolfoto die in 1930(?) werd gemaakt door Arpad Moldovan op het Kerkplein van de Ned. Herv. Kerk te Nieuwe Niedorp herkenden wij behalve de in het middelpunt gezeten Juf Bloemendaal de volgende personen: Bovenste rij van links naar rechts: Nel Peper, Jaap Langedijk, Duw van der Oord, Minne Jellema, Truus Mijts, IJsbrand Haagsma, Dickie Schekkerman, onbekend, Gert de Graaf, Aaf Hartman, Akke Haagsma. Tweede rij van links naar rechts: Sien Faus, Riemke Haagsma, Kees Koorn, Atie van Herwerden, Tine Prins, Jan Ruig, Riet van der Oord, Cees van der Oord, Atie Hartman, Jitske Jouksma, Cobi van Herwerden. Derde rij van links naar rechts: Jopie Raven, Geertje Groot, Nellie Hart, Truus Smit, Juffrouw Annie Bloemendaal, Meester H. Wilbrink, Gré van Eeten, Tine van Rossum, Tine van der Hagen. Zittend onderaan van links naar rechts: Cor Rutsen, Jan Kossen, Klaas Kaai, Johan Jonkman, Henk Kaai, Henk Jes, Cor Kater, Jan Grevelingen, Cor Kooi, Hans van Herwerden. Steeds vaker moetje 't zeggen Nu je zelf oud geworden bent. Ik heb de meeste personen gekend maar ik weet ook niet alles. Daarom verzoek ik u om, als er onjuistheden staan vermeld, contact met mij op te nemen: Arie Pijper Korenmolen 51 1742 KJ Schagen tel. 0224 216051

Informatieblad stichting Historisch Niedorp | 2001 | | pagina 6