atgooijen. Hardrijderij Nu wij bij hoge uitzondering om een bijdrage vragen moet het toch mogelijk zijn in overleg een bevredigende oplossing te vinden? Het college heeft reeds toegezegd dat de grote klok of bel die oorspronkelijk in het torentje hing, door ons voor het beoogde doel gebruikt mag worden. Een plaatselijke instelling is benaderd over een te plaatsen uurwerk met drie verlichte wijzerplaten. Op voorhand kan gezegd worden dat ons verzoek een redelijke kans heeft gehonoreerd te worden. In april 1991 zal u door de penningmeester worden aangeschre ven met het verzoek de jaarlijkse contributie van f 10,te willen overmaken. Tevens zal worden verzocht een extra bijdra ge te geven ten bate van het herplaatsen van de toren op het dorpshuis Let wel: dit is op geheel vrijwillige basis en behoeft niet als een verplichting te worden opgevat. Ook het in Nieuwe Niedorp huis aan huis bezorgen van een schriftelijk verzoek om een vrijwillige bijdrage wordt door ons overwogen. Wij zijn er van overtuigd dat met uw aller medewerking dit project zonder meer zal slagen. Barsingerhorn - Haringhuizen - Kolhorn De gemeente Niedorp is per 1 januari 1990 aanzienlijk groter geworden door samenvoeging met het gedeelte van de voormalige gemeente Barsingerhorn gelegen binnen de omringdijk en een klein gedeelte daarbuiten. Wij zullen nu aan dat gebied gelijke historische aandacht geven als voordien gebruikelijk was in de gemeente Niedorp voor 1 januari 1990. Wij maken een uitzondering voor Kolhorn omdat daar de stich ting "Oud Kolhorn" reeds aktief is. Indien aandacht of bijstand voor historische zaken in voorko mende gevallen wenselijk zal blijken te zijn, dan is dit uiteraard altijd voor Kolhorn mogelijk. op schaatsen ën op fietsen, op Zondag 23 dezer op de Kolk bij Lutjewinkel, om prijzen ,van I 20, f 13 en t 10. - Het BESTUUR. Voorzitter Aat Wit. 2o-a- 7- IJsclub WINKEL. Uit de oude doos. De Kastelein K. van der MOLEN, in de MOER BEEK zal op D1NGSDAG den 6 JULI 1875, des namiddags 2^ ure, laten RATGOOIEN, naar fraaije PïlIJS en PREMIE. 982 7

Informatieblad stichting Historisch Niedorp | 1990 | | pagina 4