Historisch verantwoorde vernieuwingen aan woningen Een welgemeende blijk van waardering gaat uit naar: 1. de heer M.A. Kuiper, Dorpsstraat 120 te Nieuwe Niedorp. Dit voor de wijze waarop hij het fraaie hekwerk om zijn balkon aan de voor gevel van zijn woning heeft gerestaureerd. 2. de heer J.J. van Duivenvoorde, Dorpsstraat 26 te Oude Niedorp. Voor het verwijderen van de grote ramen in de zijgevel van zijn mooie West- friese stolp en deze te doen vervangen door oorspronkelijke zesruitsramen. 3. de heer H.J. Ernst, Dorpsstraat 59 te Winkel. Voor de keurige wijze, waarop hij zijn woning in de oorspronkelijke staat heeft verbouwd en in het bijzonder voor het vervangen van de weinig oorspronke lijke grote dakkapel door een kleinere, naar de toestand zoals deze op oude foto's staat afgebeeld. Wij zijn ons ervan bewust, dat met het noemen van namen gemakkelijk iemand wordt vergeten, omdat wij van zijn of haar historische betrokkenheid inzake verbouwings- aktiviteiten niet op de hoogte waren. Gaarne houden wij ons dan ook aanbevolen voor een tip in deze. De voorzitter, Aat Wit. Bedanken als bestuurslid. Herman Fijnheer uit Winkel zag zich genoodzaakt te bedanken als bestuurslid van onze stichting. Dit in verband met het te veel en intensief betrokken zijn bij werkzaamheden op velerlei terrein. Wij danken hem voor zijn betrokkenheid en inbreng bij de stichting gedurende een zestal jaren. In verband met het bovenstaande zouden wij graag weer iemand, wonende in Winkel of Lutjewinkel, zitting laten nemen in het bestuur van de stichting. Wij zoeken een bestuurslid, man of vrouw, met belangstelling voor de historie in het algemeen en in het bijzonder voor het verleden van de voormalige gemeente Winkel. Het wordt op prijs gesteld, indien men bereid is onderzoek te doen naar oudere wetenswaardigheden en gegevens uit en over onze gemeente en genegen is de bevindingen te publiceren in het informatieblad van onze stichting. Het complete bestuur vergadert twee a drie maal per jaar. Mocht er in het gebied van de voormalige gemeente Oude Niedorp iemand zijn met ambitie voor een bestuursfunktie, dan stellen wij dat eveneens ten zeerste op prijs. Indien u interesse heeft of meer informatie op prijs stelt, neem dan eens kontakt op met iemand van het dagelijks bestuur, te weten: voorzitter A. Wit, Dorpsstraat 205, Nieuwe Niedorp; secretaris J. Keuken, Zwagermanstraat 2, Nieuwe Niedorp; penningmeester: C. Wiedijk, Dorpsstraat 60, Nieuwe Niedorp.

Informatieblad stichting Historisch Niedorp | 1989 | | pagina 4