- 14 - Beurtschippers en Vrachtrijders. Over bovenstaande ondernemers werden in 1924, eveneens door het gemeentebestuur van Nieuwe Niedorp, de volgende gegevens verstrekt: Beurtschipper Beurtschipper Vrachtrijder Vrachtrijder Vrachtrijder Nan Davidzon Beurtverkeer met motorschuit, 17 ton laadverm, N.Niedorp via de Zaanstreek naar Amsterdam. Aanlegplaats te A'dam: Damrak 4e steiger Vertrek vanaf N.Niedorp: maandag 13.00 uur. Vertrek vanaf A'dam woensdag 13.00 uur. ton laadverm. Jan Floor Beurtverkeer met motorschuit, N.Niedorp - Alkmaar Aanlegplaats te Alkmaar Voordam Vertrek vanaf N.Niedorp 's morgens 5.00 uur, op maandag, woensdag, vrijdag en zaterdag. K.Honig Vrachtdienst met bespannen voertuig op zaterdag van N.Niedorp naar Alkmaar. W. Druif Vrachtdienst met bespannen voertuig op woensdag en zaterdag van N.Niedorp naar Hoorn CGroot Vrachtdienst met auto-vrachtwagen op woensdag en zaterdag van N.Niedorp naar Alkmaar Prijzen van levensmiddelen en der gelijke in 192 2 Het gemeentebestuur van N.Niedorp verstrekte in 1922 aan het Ministerie van Binnenlandse Zaken een lijst van prijzen die werden berekend voor levensmiddelen e.d. bij de plaatselijke middenstands- bedrijven. De opgaven werden verzameld door een uit vijf ingezetenen bestaande commi s s ie Brood Verkoop door de bakkers Schekkerman, Visser, Boon en CWit wittebrood per kg. bruinbrood per kg. roggebrood per kg gemiddelde prijs 0,30 022 0,21 Grutterswaren Verkoop door M.Klerk, J. Sprenkeling en P. Bakker capucijners per kg. gemiddelde prijs 0,65 bruine bonen per kg. 0.40 witte bonen per kg. 0,-60 rijst perkg 0,47 tarwemeel per kg. 0,18 verkoop door Van Herwerden)

Informatieblad stichting Historisch Niedorp | 1986 | | pagina 14