HEILOO ERENIGING HEILOO MUSEUM HISTORISCH Filmzaal Bestuur van de vereniging Adresgegevens Informatie en e-mailadres Openingstijden De Historische Vereniging Heiloo beheert het Historisch Museum Heiloo, gevestigd op Landgoed Willibrordus aan de Kennemerstraatweg 464. Het museum bestaat uit een grote ontvangstruimte die tevens wordt gebruikt voor wisselende exposities over onderwerpen uit de geschiedenis van Heiloo. Tevens is deze ruimte gewijd aan een permanente tentoonstelling over de geschiedenis van vierduizend jaar Heiloo door middel van een tijdlijn, posters, kaarten, voorwerpen, foto's en geluidsfragmenten. Er wordt een overzicht geboden van belangrijke hoogtepunten uit het Heiloo van toen en nu. Bij een bezoek aan deze expositie wordt de mogelijkheid geboden deel te nemen aan een rondleiding. In de filmzaal worden lezingen gegeven en wisselend films en diapresentaties vertoond die een beeld geven van het verleden van Heiloo. Op aanvraag kunnen films worden vertoond uit de collectie van de Historische Vereniging Heiloo. Jacob Ouderkerken, voorzitter Joop Tulp, secretaris Bart van der Feen de Lille, penningmeester Josta de Graaf-Gieltjes Paul Morsch Guus Hardeveld Kleuver Landgoed Willibrordus Kennemerstraatweg 464 -1.11 1851 NG Heiloo Tel.: 06-51718363 b.g.g. 06-23618713 www.hvheiloo.nl historischeverenigingheiloo@gmail.com Dinsdagavond van 19.00 - 21.00 uur Zaterdagmiddag van 14.00 - 17.00 uur Zondagmiddag van 14.00 - 1700 uur Presentaties aan groepen: op afspraak, buiten de openingstijden info museum: www.historischmuseumheiloo.nl

Heylooer Cronyck | 2021 | | pagina 47