i L/^ - Historische Vereniging Heiloo EILOO HlSTORlSCHt VtHtT MUSEUM UIA HISTORISCH Historische Vereniging Heiloo Dit logo, ook een ontwerp van Dave Dudink, werd geïntroduceerd bij de presentatie van de jubileumuitgave van de Heylooer Cronyck in 2014 5tart Nieuws-- Oudheidkamer Geschiedenis-- Beeldbank- Organisatie- Links- Lidmaatschap Contact Start Nieuws- Historisch Museum Heiloo Geschiedenis- Beeldbank- Organisatie- Links- Lidmaatschap- Contact Het logo voor de website, e-mails en briefpapier. Beide nieuwe logo's op de museumwebsite van de vereniging. kwetsbaarheid te voorkomen. Een eerste concept werd weliswaar door de webmaster opgezet maar vervolgens door de secretaris Joop Tulp uitgewerkt en verder verzorgd. De website wordt goed bezocht (rond de 20.000 bezoekers per jaar) en wordt positief gewaardeerd. De meest bezochte pagina's zijn het Heilooërbos, de Willibrordusstichting en Nijenburg. Door sommigen wordt op de website de aanwezigheid van een fotodatabase gemist. Dit is een bewuste keuze. Tot nu toe is er helaas geen betaalbaar en betrouwbaar systeem voor gevonden. Daarbij kreeg de vereniging ook te maken met een nieuw fenomeen: copyrights en claims van rechthebbenden. De website wordt tot nu toe onderhouden door één vrijwilliger hetgeen tot een kwetsbaar geheel leidt maar de vereniging wel duizenden euro's bespaart. Een probleem voor het bestuur want een vereniging zonder website kan in deze moderne tijd niet meer en continuïteit is van groot belang. 37

Heylooer Cronyck | 2021 | | pagina 39