De balk in 2015 waantal vaste krachten in dienst en daarbij ook meer doelen zoals opvang van hangjongeren en tienerwerk. De kosten stijgen en helaas kelderen de inkomsten. De podium-subsidie verdwijnt en de barinkomsten dalen. Eind 2015 valt het doek voor de Heilooer jeugdsoos. De artiesten. Omdat het onmogelijk is om alle artiesten te noemen die ooit bij de Buk optraden volgt hier een kleine opsom- ming, ongeveer in chronologische volgorde van optre- den. Cobi Schreijer, Miel Cools, Hobo String Band, Asgard Band, Hans Dorrestijn, Howling Hurricanes, Rob Hoeke, Sjef van Oekel, Harry Touw, Kaz Lux, Toontje Lager, Jo Lemaire, Herman Brood, De Dijk, Theo en Thea, Roberto Jacketti The Scooters, Anouk, Lois Lane, Let's Quit, The Bouncers, Trockener Kecks, The Lau en The Scene, The Bob Color, Marc Foggo, Claw Boys Claw, Jan Rot, Van Dik Hout, Rowwen Heze, Acda De Munnik, Ilse de Lange, Tiesto, Hans Teeuwen, Maarten van Roozendaal, Lebbis Jansen, Jochum Myjer, Porcupines, Racoon, Osdorp Posse, Def P., Jovink en de Voederbietels, Beef, Bettie Serveert en Sickening Sadness en nog een paar honderd anderen. Een van de balken van de Bukzolder is voor de tentoon- stelling verwijderd uit het Bruno-gebouw en heeft een tijdelijke plek gekregen in de Oudheidkamer. Deze balk is een van de naamgevers van Buk-Buk. De balk hing laag, zodat er gebukt moest worden (2 keer) Bronnen: BukBoek, een greep uit 20 jaar. Uitgave van BukBuk in 1988. 40 jaar Gebukt. Uitgave BukBuk 2008. (Beide boeken zijn nog - beperkt - verkrijgbaar in de Oudheidkamer) Foto's: Rene Alphenaar en archief BukBuk VIII em

Heylooer Cronyck | 2016 | | pagina 30