De Nijenburg natuurmonument, J.Th.Balk, W.Frland O.N.34, (1967), blz121-127 IV Overige gebouwen De Sint Willibrordusstichting te Heiloo (inrichting, architectuur), v.N., Gildeboek, 24, (1941), blz. 9-12 Iconographie der kerkramen en van het beeldhouwwerk van de Sint Willi brordusstichting te Heiloo (door Trautwein en P. Biesoit), als voren, blz. 13-20 Bij het beeldhouwwerk van P. Biesoit en de terra-cotta's van Jac.Maris (Sint Willibrordusstichting te Heiloo), als voren, blz. 20-21 Twee bungalows te Heiloo, P.H. Tauber, Bouwkundig weekblad, 77, (1959), blz. 228-229 Drie woonhuizen te Heiloo (aan de Laan van Zeeman), W. Keesom, Bouw kundig weekblad, 81, (1963), blz. 158-159 Gebruikte afkortingen: A.N.F.B. Arch.G.K.K.N. Bijdr. bisdom Hlm Gildeboek Ned.Leeuw Oudheidk.med. Speelw. StBavo Volksmiss Westerheem W.Fr.land O.N. A.A. Veer 19 Algemeen Nederlandsch Familieblad Archief voor de Geschiedenis van de Katholieke Kerk in Nederland, Utrecht-Antwerpen Bijdragen voor de geschiedenis van het bisdom Haarlem Het Gildeboek, orgaan van het Sint Bernulphus- gilde De Nederlandsche Leeuw, maandblad van het Kon. Nederlands Genootschap voor Geslacht- en Wapen kunde Oudheidkundige mededelingen uit s Rijksmuseum van oudheden te Leiden De Speelwagen, maandblad van de Historische Genootschappen in Hollands Noorderkwartier, Wormerveer Sint Bavo, godsdienstig maandschrift De volksmissionaris, godsdienstig maandschrift Westerheem, orgaan van de archaeologische werkgemeenschap voor Westelijk Nederland, Leiden Westfriesland's Oud en Nieuw, uitgegeven door het Historisch Genootschap "Oud West Friesland", Hoorn

Heylooer Cronyck | 1978 | | pagina 19