HEYLOOER CRONYCK Uitgave van de Vereniging "OUD HEILOO" Opgericht op 9 October 1974, koninklijk goedgekeurd bij Koninklijk Besluit van 22 januari 1975, nummer 113. Secretariaat en redactie: Stationsweg 28 Heiloo, tel.072- 330179 Bankrelatie: Rabobank Westerweg, gironummer bank 65 51 56, rekeningnummer vereniging 1 2 05 86 991 Rabobank Kennemerstraatweg, gironummer bank 26 99 78, rekening nummer vereniging 32 70 11 81 5 Tweede jaargang, nummer 2, december 1977. TEN GELEIDE Hiermede hebt U de vierde aflevering van onze Cronyck in handen. Aan twee jubilea in 1977 wordt hierin aandacht ge schonken: op de eerste plaats bestaat het Raadhuis 50 jaar, en ook de Willibrorduskerk bestaat een halve eeuw. Deze Cronyck is ook weer bijna geheel door het bestuur vol geschreven. Wij zouden het op prijs stellen, als ook anderen iets van zich lieten horen. Wie kent er nog verhalen, anecdo- ten, komische voorvallen? Die zijn zeker het optekenen waard! Er ligt bij de secretaris ook een verlanglijst met tientallen onderwerpen, die Heiloo betreffen, die nog kunnen worden bestudeerd, waarover nog kan worden geschreven. Wie durft het aan? De eerste en tweede aflevering van de Cronyck, die niet meer verkrijgbaar waren, zijn herdrukt. Indien U een exemplaar wenst, kunt U er bij de secretaris een bekomen; de prijs van het eerste nummer is 2, van de tweede aflevering 2,50. Bij deze vragen wij nog Uw aandacht voor het volgende: we zijn bezig met het verzamelen van alles wat Heiloo (en zijn omgeving) aangaat, en daarbij denken we niet alleen aan oude ansichtkaarten, maar ook aan bijvoorbeeld kranten (wie heeft er nog oude "Uitkijkposten?), voorwerpen, uitgaven van Hei- looer verenigingen en instanties, gemeente en kerken. Wie helpt mee Tenslotte volgen hier de namen en adressen van het bestuur der Vereniging zoals dit is samengesteld na de vergadering 1

Heylooer Cronyck | 1977 | | pagina 3