Frans Zonneveld deze handwerkclub bij elkaar, onder leiding van Trien Timme (de moeder van Trien Timme gaf handwerkles op de openbare school), terwijl aan de overkant (overzijde van het Noordhollands Kanaal of Alkmaardermeer) ook gehandwerkt wordt. Een citaat uit het activiteitenblaadje van de Hervormde Kerk: ''De handwerken van deze meisjes zullen een dankbaar aanvaarde aanvulling zijn voor de bazar." De handwerkclub in 1931 tijdens een uitje naar Bergen. Vln.r.: De dames Bosman., Borsjes, Blokker, Nederveen, Borsjes, Dil, Vermeulen, en Nederveen. De Krans van Oudere Dames in 1940 aan de westkant van de Nederlands Hervormde Kerk. Bovenste rij vln.r. de dames De Jongh, H. Nederveen, A. Nederveen, Bosman, Borsjes, Vermeulen. Onderste rij vln.r. Blokker, Dil, Vermeulen en Borstjes. Krans van Oudere meisjes in 1938 met o.a. de naaijuffrouw Trien Timme, Coba van Kleef, Agie Timmerman, Gré Meijer, Nel Groot, Griet Tijmes, Riek Biesheuvel, Trijntje Vermeulen en Annie Blokker Naast de hierboven genoemde kransen blijkt er ook nog een Krans van Jongere Meisjes te hebben bestaan. Deze stond onder leiding van Trien Timme, Geertje Dil en Nel Timme. Ook de jongere meisjes hebben ongetwijfeld bijdragen geleverd hebben voor de bazars, die jaarlijks gehouden werden in de Nederlandse Hervormde Kerk. 117 en 118. Kransen van Oudere en Jongere Meisjes Blijkbaar waren er niet alleen (Nederlandse Hervormde) kransen voor oudere dames maar ook voor meisjes. In het eerder genoemde informatieblad uit 1942 vinden we de volgende informatie over de Krans van Oudere Meisjes: In de consistoriekamer komt wekelijks Foto van de bazar van 1923 waarbij ook de werkstukken van diverse handwerkverenigingen aan de man gebracht werden Frans Zonneveld 107

De Groene Valck - Akersloot | 2021 | | pagina 108