JL JLet levensverhaal van Siem Deijlen In dit jaarboek kunt u de herinneringen en belevenissen lezen van Siem Deijlen. De vader van Siem, Simon Petrus Adrianus Deijlen, wordt geboren op 24 september in 1909. Hij is het jongste kind van Arie Deijlen en Johanna Duin (Jansie). Simon heeft een oudere broer (Jan) en een oudere zus (Christien). Zijn vader, Arie Deijlen, is smid en heeft een smederij aan het Kerkplein. In het jaarboek 'De Groene Valck', uitgave 2003 kunt u het artikel 'De smederij op het Kerkplein' lezen. In die uitgave is ook het levensverhaal van Adriaan Deijlen, zoon van Jan Deijlen, en de genealogie van de familie Deijlen gepubliceerd. Simon Deijlen trouwt op 27 augustus in het jaar 1936 te Uitgeest met Catherina Johanna Adrichem. Catharina Adrichem, geboren op 3 november 1915, heeft vier broers, gij is het enige meisje in het gegin. Haar moeder wordt jong weduwe. Ze gaat voor het levensonderhoud van haar en haar kinderen een kruidenierswinkeltje runnen aan de Westerweg. Wanneer gij in 1931 hertrouwt met Kees Kok, wordt het kruidenierswinkeltje verkocht aan de familie Van der Eng en verhuist gij met haar kinderen en haar tweede echtgenoot naar Uitgeest. "Mijn moeders moeder kwam uit een groot gezin. Al haar broers zijn overleden aan de tering en ze bleef over met haar zus. Ze kwam oorspronkelijk uit Oudorp." 4 De smederij aan het Kerkplein. Woning aan de Westerweg waar het kruidenierswinkeltje van weduwe Adrichem was ondergebracht. Weduwe Adrichem met haar tweede echtgenoot, Kees Kok.

De Groene Valck - Akersloot | 2020 | | pagina 5