We hebben nog een aantal jaren een mobiel podium gehad, maar tegenwoordig maken we gebruik van een inklapbaar podium." %i?n;jïsthap Kermis "De schietsalon, ballengooitent, snoepkraan en zweef staan hier al sinds de jaren tachtig. Dit ging via de familie Blokker die hier onderhands inschreven. We regelen veel in samenwerking met de familie Sander. We huren samen het plein van de gemeente en regelen heel veel zaken zelf, van het plein vrijmaken en weer opbouwen tot de bewaking en het toezicht. De kermisexploitanten kunnen hier nog een boterham verdienen, maar je ziet wel dat het voor hen moeilijker wordt. Zowel financieel als met vergunningen. Hier hebben we een goede samenwerking en we weten wat we aan elkaar hebben. En het blijft mooi, de kermisattracties rondom de cafés. Zo is er voor ieder wat wils. Omdat de kermis gedeeltelijk op privéterrein is kunnen we verschillende activiteiten eromheen organiseren. Mooi is het ringsteken op de dinsdagmiddag, dit trekt weer bekijks van andere mensen. Tussen 18.00 en 20.00 uur was het café altijd dicht en werd er schoongemaakt en aangevuld. De artiesten die 's avonds optraden zaten bij ons in de keuken te eten. Samen aan de aardappelen met groenten en een lekkere gehaktbal. Hoe er ook tegen de artiesten werd opgekeken, aan de keukentafel was het gewoon gezellig en huiselijk." 30 is de bovenzaal met de biljarts gerealiseerd. Het podium, dat achter in de zaal stond, is verwijderd en de toiletgroep verplaatst, waardoor de zaal kon worden vergroot. l"^*^^^mENQSCHAP RfMJWBEDRUF iffé 02513-1581/ Het dak eraf.

De Groene Valck - Akersloot | 2020 | | pagina 31