Lee Towers in Akersloot toch stoppen, want 's avonds stond de volgende band gepland. Manke Nelis heeft hier meerdere malen opgetreden. Met dat soort artiesten krijg je een speciale band. We zijn geweest op de jubileumavond van Manke Nelis in de Stadsschouwburg in Amsterdam. We kregen ereplaatsen en zaten vooraan in de zaal. Die avond traden onder andere Tante Leen, Koos Albers en André Hazes op. We zijn ook in Rotterdam bij Lee Towers thuis geweest. Het lukte Lee Towers niet om van SHORl iORELINE Afscheid Shoreline en festival "Toen drummer Jitse Bijpost van Shoreline in 1991 ging stoppen, was hier in Akersloot zijn afscheidsconcert. Er is toen een tent van 25 x 60 meter neergezet op het parkeerterrein van de ARZV. bij ons in huis te komen. Hij zou bij ons optreden en wilde niet via de zaal naar binnen. Hij liep achterom en belde aan bij de woning om naar binnen te gaan. Onze dochter Sandra deed open, zij zal toen een jaar of acht zijn geweest. We hadden haar geleerd om geen vreemden binnen te laten, dus Lee mocht niet naar binnen. Het heeft dan ook een tijdje geduurd voordat hij op het podium kon staan." Op vrijdagavond was er een Amsterdamse avond met trio Manke Nelis, Koos Albers, Dries Roelvink, Imca Marina en André Hazes, op zaterdagavond het afscheidsconcert van Jitse Bijpost met Shoreline en op zondag speelde De Dijk. Vele duizenden mensen hebben toen van dit muziekweekend genoten." 25 AKERSLOOT Lee Towers komt zaterdag naar Akersloot. Op 26 no vember verzorgt de Hithouseband een avondvullend programma. Lee Towers is de grote verrassing halverwege de avond. Kaarten voor dit optreden zijn verkrijgbaar op de bekende adressen en aan De Vriend schap. VRIJ UIT geeft een rijksdaalder korting op het Afscheidsconcert Zaterdag 19 oktober in feesttent ARZV in Akersloot f i.s.m. De Vriendschap j Toegang f 15.- Kaartverkoop De Vriendschap Tent in opbouw op de ARZV parkeerplaats.

De Groene Valck - Akersloot | 2020 | | pagina 26