beleefTV geven. Het fietsteam bestond uit 13 leden waarvan 8 leden in het Gelderse Voorthuizen fietsten. In duo's legden zij binnen 24 uur 5 etappes af van 80 kilometer. Een topprestatie! Team Nico hield in juni een veiling in Akersloot. Walk-in concerten. Een aantal enthousiaste muzikanten speelt in eigen huiskamer, keuken, garage of schuur en dat allemaal op een zondagmiddag. Dit jaar alweer voor de achtste keer. Er hebben zich 18 bandjes aangemeld. Ze zullen hun muziek ten gehore brengen in 4 sets van 30 minuten. Traditiegetrouw wordt de middag afgesloten in de Storey Club. Toneelvereniging Rossenbacher speelt 'Geen reis naar de zon', een heerlijk blijspel met onverwachte wendingen. Plaats van optreden is cultureel centrum De Lelie. Kletsnatte jubileum-editie AMAK-loop. De start is om 10 uur voor de jeugd, om 11 uur starten de senioren voor de afstanden 4, 10 en 15 kilometer. Er wordt gestreden om mooie prijzen, die door sponsoren uit de lokale middenstand beschikbaar zijn gesteld. November 100 jaar toneelvereniging Willibrordus. Erwin Tiebie verzorgt in de bibliotheek van Akersloot een lezing over de Akersloter toneelvereniging Willibrordus. Al een paar jaar geleden is Erwin begonnen om documentatie te verzamelen over de rijke historie van deze vereniging. December Politiehunt een groot succes. Zoveel politie en zelfs een speurhond op straat? Wat is daar aan de hand? Dit spannende evenement wordt georganiseerd door het jongerenwerk van Stichting Welzijn Castricum, Storey Club en de politie en heeft als doel jongeren kennis te laten maken met deze organisaties. Jongeren mogen zich verstoppen binnen een op een kaart aangegeven gebied in Akersloot, waarna politieagenten hen proberen te vinden. 150 kerststallen uit alle delen van de wereld worden geëxposeerd in de katholieke kerk aan de Julianaweg in Akersloot. Deze expositie is tot 29 december dagelijks in de kerk te zien van half twee tot vier uur. Café De Vriendschap gaat nu echt dicht. Zondag was het zo ver. Henk en Riet Levering gingen tijdens de laatste klaver jasdrive voor de laatste maal ouderwets rond met kaas en leverworst. "Het is toch wel zwaar", aldus Henk Levering over de naderende sluiting. Op 30 december is De Vriendschap voor het laatst open voor het publiek. 112 Ludo Tiebie

De Groene Valck - Akersloot | 2020 | | pagina 113