AMC Bacchus bestaat 40 jaar. Er worden vele evenementen georganiseerd, waarbij motorrijden en gezelligheid de belangrijkste aspecten zijn. Iedereen is welkom tijdens het jubileumweekend en het dertigste Paasmotortreffen dat plaatsvindt op het terrein van de Scouting Akersloot. Koningswandeltocht. De Akersloter Marathon Klub houdt zijn zesde AMAK-wandeltocht. De start is bij de handbalkantine aan de Boschweg. Er zijn diverse afstanden te lopen. Hotel Van der Valk deels ontruimd. Bij Hotel Akersloot moeten rond 15.44 uur drie etages van een vleugel worden ontruimd vanwege een flinke rookontwikkeling. De geschrokken klanten kunnen na drie uur weer terug naar hun kamers. Oorzaak is vermoedelijk een brand in een hoop bladeren buiten, waarbij rook via een ventilatiekanaal naar binnen is gekomen. Filmopnames in het dorp en bij de ARZV-jachthaven voor de serie 'De 12 van Schouwendam'. Mei Afronding dijkverhoging en fietspadafwerking in de Klaas Hoorn- en Kijfpolder. Het asfalt op het fietspad is voorzien van een grijze kleur 'splitlaag'. Hiermee gaat het fietspad weer in zijn omgeving op. Op het al jaren leegstaande perceel aan de Raadhuisweg in Akersloot gaat waarschijnlijk een gebouw komen met acht appartementen. College van Burgemeester en Wethouders van de gemeente Castricum heeft onlangs ingestemd met een principeverzoek van een appartementengebouw. De achttiende Akersloter avondvierdaagse. Scouting Akersloot heeft de organisatie in handen van dit jaarlijks terugkerende evenement. Ieder jaar lopen er ruim 300 mensen van alle leeftijden mee. Akersloot, auto breekt in tweeën, bizar ongeluk op de A9: twee gewonden. Hun voertuig botst tegen een boom in de berm en breekt in tweeën, de voorste helft belandt in de berm en de achterste helft tegen de vangrail. De inzittenden worden per ambulance naar het ziekenhuis afgevoerd. 108

De Groene Valck - Akersloot | 2020 | | pagina 109