Treiterpubers hebben het voorzien op de snackwagen op het Raadhuisplein. Het is elke avond raak. Laatst is de hele stekkerdoos van de wand afgetrokken en moest de zaak sluiten. Het zou gaan om een groep jongeren waarvan de namen bekend zijn bij de politie. Nader onderzoek volgt. Maart Gaston komt langs en ineens is Akersloot twee miljoen rijker. Tien hoofdprijzen vallen aan de Boekel en een aantal inwoners met de postcode 1921 moet een geldbedrag delen. Dus veel blije gezichten in Akersloot. Het inbrekersgilde is weer op pad, ditmaal aan de Startingerweg. Er wordt een steen door de achterruit gegooid om naar binnen te gaan. De bewoonster draait de slaapkamerdeur op slot. Ze had het gevoel dat ze naar boven zouden komen, vertelt de inwoonster. "Ik zag de deurklink naar beneden gaan, doodeng, alsof ik in een thriller zat". Het echtpaar wacht tot de kust veilig is en belt vervolgens de politie. April Nieuw: Jack's Casino in Akersloot. In dit ruim opgezette casino heb je de mogelijkheid om te kiezen uit een groot automatenaanbod met spellen voor elk type speler. Het casino biedt van 's ochtends vroeg tot in de vroege nacht vertier. Huldigingen bij de brandweer van Akersloot. Tijdens de jaarvergadering wordt Dave Hoogenboom in het zonnetje gezet voor 20 jaar lid van de vrijwillige brandweer. Hij vervult binnen de post de rollen van bevelvoerder en schipper. Verder krijgen Dennis Admiraal en Vyvyan Berkhout hun diploma's overhandigd. Vier nieuwe vrijwilligers en een zittend lid leggen de ambtseed af, namelijk Roel van Seventer, Jelle Koenis Joost Pepping, Robert Hoek en Wil Hollenberg. 107

De Groene Valck - Akersloot | 2020 | | pagina 108