.ÜsdSI liefde en leugens Nieuwe voorzitter voor de Stichting Uitgeester en Akersloter molens (SUAM). John Wissenburg stopt en Jan Kamphuis neemt het stokje over. Toneelvereniging Rossenbacker speelt het luchtige blijspel 'De zangeres met de naam'. Plaats van optreden is de zaal van sportcafé De Lelie te Akersloot. Het Aquariuskoor presenteert de musical 'Maria en Jozef 2.0', een unieke hedendaagse versie van een oud verhaal. Na maanden voorbereiding zijn ze er klaar voor. De drie voorstellingen in de Jacobuskerk zijn uitverkocht en de kritieken zijn lovend. Eindelijk, het is er! Het nieuwe boek van Mary Schoon. De titel 'Tussen liefde en leugens'. Een boek om weer in één adem uit te lezen! Kerststallenexpositie. Voor het eerst worden in de Katholieke Kerk in Aker sloot kerststallen geëxposeerd. Gerda de Jong is een fervente verzamelaarster. Haar grote collectie is enorm divers, soms klein of juist groot, gemaakt van allerlei materialen. Op Tweede Kerstdag vind het jaarlijkse AZV-zaalvoetbaltoernooi plaats in de sporthal 'De Lelie'. Gewonde bij schuurbrand van een woning aan de Delving in Akersloot. De schuur, waarin een kledingzaakje is gevestigd, bevindt zich in de tuin naast de woning. Hoe de brand is ontstaan is nog onduidelijk. Wel is door de brand een gasfles ontploft. Een boekhandel annex tabakswinkel aan het Akerhof in Akersloot wordt overvallen door twee jongens die de verkoper met een mes bedreigen. De buit bestaat uit geld en sigaretten. Na de overval slaat het duo op de vlucht. Ludo Tiebie 94 - VWftv Schoon - P.crïifln

De Groene Valck - Akersloot | 2019 | | pagina 95